Samopodoba, čustva in psihične stiske
V obdobju odraščanja so misli in čustva večkrat razburkana in na robu vrelišča, reakcije pa lahko (pre)nagle. A ta nevihta običajno hitro mine. Včasih pa te stiska zgrabi močneje in traja, zaradi česar slabo spiš, si brez volje, najedata te tesnoba in žalost, sprašuješ se, kaj se dogaja s tabo,... Kljub temu, da je včasih zelo hudo, se stiske sčasoma poležejo in razrešijo. Prav tako sta ti vedno na voljo podpora in pomoč, kadar stiske sam ne zmoreš ali ne veš kako obvladati.
Članki
Vprašanja vrstnikov
-
Samopodoba in vse drugo
12. jul. 2023
Avtor: Manj vredna
Odgovori: 3
Zadnji odgovor: 14. jul. 2023
-
Bolj kot ze trpim vec ne morem
12. jul. 2023
Avtor: Ena
Odgovori: 3
Zadnji odgovor: 19. jul. 2023
-
Seks
11. jul. 2023
Avtor: V tla grem
Odgovori: 2
Zadnji odgovor: 13. jul. 2023
-
Brazgotine
10. jul. 2023
Avtor: Aaaa
Odgovori: 5
Zadnji odgovor: 12. jul. 2023
-
Kako se naj soočim s tem
9. jul. 2023
Avtor: Sam
Odgovori: 2
Zadnji odgovor: 11. jul. 2023
-
moj brat ima shizofrenijo
7. jul. 2023
Avtor: v velikih skrbeh
Odgovori: 1
Zadnji odgovor: 18. jul. 2023
-
Ne vem več kaj
6. jul. 2023
Avtor: Smotko
Odgovori: 10
Zadnji odgovor: 17. jul. 2023
-
Varstvo podatkov
6. jul. 2023
Avtor: Znanka
Odgovori: 3
Zadnji odgovor: 17. jul. 2023
-
Posledice prenehanja jemnja zdravil.
6. jul. 2023
Avtor: nini nine
Odgovori: 1
Zadnji odgovor: 9. jul. 2023
-
dialektičnovedenjska terapija
5. jul. 2023
Avtor: pomoč prosim
Odgovori: 6
Zadnji odgovor: 18. jul. 2023
- Prejšnja stran
- 1
- …
- 281
- 282
- 283
- 284
- 285
- …
- 430
- Nova stran