Samopodoba, čustva in psihične stiske
V obdobju odraščanja so misli in čustva večkrat razburkana in na robu vrelišča, reakcije pa lahko (pre)nagle. A ta nevihta običajno hitro mine. Včasih pa te stiska zgrabi močneje in traja, zaradi česar slabo spiš, si brez volje, najedata te tesnoba in žalost, sprašuješ se, kaj se dogaja s tabo,... Kljub temu, da je včasih zelo hudo, se stiske sčasoma poležejo in razrešijo. Prav tako sta ti vedno na voljo podpora in pomoč, kadar stiske sam ne zmoreš ali ne veš kako obvladati.
Vprašanja vrstnikov
-
konec je
13. jun. 2026
Avtor: youareanangel
Odgovori: 5
Zadnji odgovor: 23. jun. 2026
-
Hujsanje
13. jun. 2026
Avtor: Tulipan
Odgovori: 4
Zadnji odgovor: 23. jun. 2026
-
PASIVNA KOMUNIKACIJA
12. jun. 2026
Avtor: Inja
Odgovori: 1
Zadnji odgovor: 22. jun. 2026
-
Moj sošolec je vame a imam drugega crusha?!
12. jun. 2026
Avtor: 404 kiikii girly
Odgovori: 1
Zadnji odgovor: 24. jun. 2026
-
Ali me simpatija ljubi?
12. jun. 2026
Avtor: Čokoladni sladoled
Odgovori: 0
-
Tesnoba in alkohol
12. jun. 2026
Avtor: No ra5
Odgovori: 1
Zadnji odgovor: 18. jun. 2026
-
romantika
11. jun. 2026
Avtor: aaa
Odgovori: 1
Zadnji odgovor: 12. jun. 2026
-
šola
11. jun. 2026
Avtor: vitka
Odgovori: 2
Zadnji odgovor: 22. jun. 2026
-
Sošolec
10. jun. 2026
Avtor: Pokiiiiiii
Odgovori: 1
Zadnji odgovor: 12. jun. 2026
-
MD
10. jun. 2026
Avtor: schiltach
Odgovori: 1
Zadnji odgovor: 15. jun. 2026
- Prejšnja stran
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- …
- 430
- Nova stran