Samopodoba, čustva in psihične stiske
V obdobju odraščanja so misli in čustva večkrat razburkana in na robu vrelišča, reakcije pa lahko (pre)nagle. A ta nevihta običajno hitro mine. Včasih pa te stiska zgrabi močneje in traja, zaradi česar slabo spiš, si brez volje, najedata te tesnoba in žalost, sprašuješ se, kaj se dogaja s tabo,... Kljub temu, da je včasih zelo hudo, se stiske sčasoma poležejo in razrešijo. Prav tako sta ti vedno na voljo podpora in pomoč, kadar stiske sam ne zmoreš ali ne veš kako obvladati.
Vprašanja vrstnikov
-
Pogovor z Bogom
21. jun. 2026
Avtor: Prerokinja
Odgovori: 1
Zadnji odgovor: 23. jun. 2026
-
Problem s fantom
21. jun. 2026
Avtor: nevemm2
Odgovori: 0
-
Težave z hrano
21. jun. 2026
Avtor: Hrana
Odgovori: 1
Zadnji odgovor: 26. jun. 2026
-
Občutek nemoči in stiske
20. jun. 2026
Avtor: Enevie
Odgovori: 0
-
Ljubezen
20. jun. 2026
Avtor: Wrangler toretto
Odgovori: 3
Zadnji odgovor: 26. jun. 2026
-
ravnodušnost
19. jun. 2026
Avtor: pogrešam_zimo
Odgovori: 1
Zadnji odgovor: 26. jun. 2026
-
Konstantna jeza
18. jun. 2026
Avtor: Sammagic
Odgovori: 1
Zadnji odgovor: 24. jun. 2026
-
Teža
18. jun. 2026
Avtor: Heehee
Odgovori: 1
Zadnji odgovor: 19. jun. 2026
-
stres in jeza
17. jun. 2026
Avtor: Vivi
Odgovori: 1
Zadnji odgovor: 22. jun. 2026
-
kako mu naj povem
14. jun. 2026
Avtor: linchi
Odgovori: 4
Zadnji odgovor: 22. jun. 2026
- Prejšnja stran
- 1
- 2
- 3
- 4
- …
- 430
- Nova stran