Skoči do osrednje vsebine

Vprašanje:

Znaki nosečnosti

Tema: Najstniška nosečnost, Telesno dozorevanje

  • Sa

    SanS

    SanS

    Objavljeno: 30 mar. 2023 10:26

    Zanima me kateri so znaki nosečnosti? Izostanek menstruacije vem da je, ampak jaz menstruacij sploh nimam tako da ne morem vedet preko tega. Naj delam vsak teden teste nosecnosti ali kaj? 

  • Uredništvo

    Tinkara Srnovršnik

    Objavljeno: 30 mar. 2023 12:41

    Odgovor svetovalke:

    Pozdravljena,

    več o znakih nosečnosti si prosim preberi tukaj: https://www.tosemjaz.net/razisci/spolnost/najstniska-nosecnost/ .

    Če nisi prepričana glede nosečnosti, še vedno lahko opraviš krvni test na nosečnost pri svojem ginekologu.

    Lep pozdrav.

    Tinkara Srnovršnik, dr. med., specialistka ginekologije in porodništva

  • čl

    človek

    človek

    Objavljeno: 18 apr. 2023 18:48

    Tipica, če še nimaš menstre ne morš bit noseča.

  • Sa

    SanS

    SanS

    Objavljeno: 19 apr. 2023 09:01

    Clovek... Nimam je zaradi vrste kontracepcijskih tablet, kjer je stranski ucinek izostanek. 

  • Anonimno

    Zagotavljamo ti anonimnost, zato lahko brez skrbi zastaviš vprašanje. Tvojih osebnih podatkov ne objavljamo javno.

  • Brezplačno

    Nič ne stane! Na tvoja vprašanja bodo strokovnjaki odgovorili brezplačno.

  • Strokovno

    V spletni svetovalnici je na voljo ekipa strokovnjakov, ki jim lahko zaupaš. Med njimi so zdravniki, psihologi in drugi strokovni sodelavci.

Obrazec, kjer lahko zastaviš vprašanje

Vpiši vzdevek. Uporabiš lahko: črke slovenske abecede, številke, presledek, - in _

Izberi spol. Ta podatek je pomemben za svetovalca in ne bo javno objavljen. Če podatka ne želiš navesti, to spoštujemo.

Vpiši svojo starost. Ta podatek je pomemben za svetovalca in ne bo javno objavljen. Če podatka ne želiš navesti, to spoštujemo.

Ne najdeš odgovora?

Zastavi vprašanje