Skoči do osrednje vsebine

Vprašanje:

zaradi duševne stiske ki jo imam se bi skaupaj s kužkom rada odmaknila od doma

  • al

    aleksandra

    aleksandra

    Objavljeno: 10 sep. 2025 08:04

    Vsebina je skrita.

  • Uredništvo

    Uredništvo

    Objavljeno: 10 sep. 2025 09:14

    Pozdravljeni,

    verjamemo, da vam ni lahko in zaslužite si pomoč. Portal #Tosemjaz je namenjen mladostnikom in njihovim težavam, zato to ni v naši domeni, lahko pa vas usmerimo na ustrezne vire pomoči, ki so vam lahko na voljo:

    - Posvet, ki nudi brezplačno svetovanje na več lokacijah po Sloveniji;

    - regionalni Center za duševno zdravje odraslih, kamor se lahko usmerite brez napotnice in prav tako nudijo psihološko podporo;

    - osebni zdravnik, ki ga lahko prosite za napotnico do psihologa;

    - zaupni telefon Samarijan in Sopotnik 116 123 (brezplačno, na voljo 24 ur).

    Niste sami v stiski in verjamemo, da boste uspeli priti do prave pomoči.

    Prijazen pozdrav iz uredništva

  • Anonimno

    Zagotavljamo ti anonimnost, zato lahko brez skrbi zastaviš vprašanje. Tvojih osebnih podatkov ne objavljamo javno.

  • Brezplačno

    Nič ne stane! Na tvoja vprašanja bodo strokovnjaki odgovorili brezplačno.

  • Strokovno

    V spletni svetovalnici je na voljo ekipa strokovnjakov, ki jim lahko zaupaš. Med njimi so zdravniki, psihologi in drugi strokovni sodelavci.

Obrazec, kjer lahko zastaviš vprašanje

Vpiši vzdevek. Uporabiš lahko: črke slovenske abecede, številke, presledek, - in _

Izberi spol. Ta podatek je pomemben za svetovalca in ne bo javno objavljen. Če podatka ne želiš navesti, to spoštujemo.

Vpiši svojo starost. Ta podatek je pomemben za svetovalca in ne bo javno objavljen. Če podatka ne želiš navesti, to spoštujemo.

Ne najdeš odgovora?

Zastavi vprašanje