Skoči do osrednje vsebine

Vprašanje:

Zakaj mi sošolka ne želi povedati zakaj je jezna name

Tema: Čustva, Komunikacija, Odnosi s prijatelji in vrstniki

  • Pr

    Problem

    Problem

    Objavljeno: 23 jun. 2026 15:24

    Torej sem 12 letni fant in z sošlko sem imel super odnos razumela sva se prejšnje poletje sploh saj sva se po telefonu veš čas pogovarjala ko pa sem šel na morje in nisem vzel telefona sem imel od nje 13 neodgovorjenih klicev čez šolsko leto se sicer nisva toliko družila saj ne maram mojega najboljšega prijatelja amapk sva še zmeraj bila dobra prijatelja potem pa včeraj smo imeli športni dan odbojko na mivki in sicer ona je zelo dobra v odbojki in ji gre na živce če ostali slabo igrajo (ne rečem da jaz slabo igram amapk tudi tako dober nisem) no potem ko smo morali menjati ekipe sem se ponudil da bom z njo amapk je rekla ne da bo raje en moj sošolec (ki ga drugače prezira on pa ji veliko nagaja) zdelo se mi je čudno amapk še nisem obremenjeval potem ko smo igrali z razrednikom in bi morala ona biti z njim ekipi amapk ko je razrednik izbral tudi mene v ekipo je odšla igrat z drugimi potem ko smo se vrnili v šolo smo čakali na kosilo in je moj sošolec našel žogico (ta sošolec ki ga ta sošolka tako prezira ) podal mi je in vprašala me je če podam potem pa je predlagala da se gremo pepčka amapk ker je potem prišla še njena prijateljica nas je bilo preveč in rekli smo da se bomo menjavali jaz sem moral prvi čakati potem ko sem po 10 minutah vprašal če se lahko zamenjamo je rekla neee in potem hladno adijo to ne je zelo prizadelo ko sem prišel domov sem ji napisal vprašanje zakaj je bila tako jezna name njen odgovor je bila najprej tišina potem sem dodal še vprašaj da bi jo spomnil da sem nekaj vprašal a je rekla samo neehi potem sem odgovoril okej no samo zanima me zakaj si tako jezna name in ker je že začela nekaj pisati in potem ni odgovorila sem bruhnil v jok ponoči tudi spati nisem mogel nisem še mogel zamotiti ne da bi razmišljal o tem potem danes smo šli v pivko v muzej vojaške zgodovine in nisva se zares pogovarjala se na avtobusu se je smejala amapk vsakič ko je videla da jo gledam ji je nasmeh izginil iz ust na avtobusu sem skoraj jokal potem je nekaj vprašala in odgovoril sem in rekla je samo noben te ni vprasu v ko smo se vračali z avtobusom sem sedel dokaj blizu nje in nekaj metrov stran je sedel se razrednik in ker se je sošolka sporščeno pogovarjala z razrednikom čeprav sem se tudi jaz sem mislil da se odnos normalizira amapk ko sem ji danes spet napisal da bi se rad samo pogovoril z njo je rekla pusti me pr miru jaz pa sem odgovoril da okej amapk me res zanima kaj sem naredu narobe zdaj nevem kaj naj naredim saj mi noče povedati kaj zakaj je tako jezna name 

  • Anonimno

    Zagotavljamo ti anonimnost, zato lahko brez skrbi zastaviš vprašanje. Tvojih osebnih podatkov ne objavljamo javno.

  • Brezplačno

    Nič ne stane! Na tvoja vprašanja bodo strokovnjaki odgovorili brezplačno.

  • Strokovno

    V spletni svetovalnici je na voljo ekipa strokovnjakov, ki jim lahko zaupaš. Med njimi so zdravniki, psihologi in drugi strokovni sodelavci.

Obrazec, kjer lahko zastaviš vprašanje

Vpiši vzdevek. Uporabiš lahko: črke slovenske abecede, številke, presledek, - in _

Izberi spol. Ta podatek je pomemben za svetovalca in ne bo javno objavljen. Če podatka ne želiš navesti, to spoštujemo.

Vpiši svojo starost. Ta podatek je pomemben za svetovalca in ne bo javno objavljen. Če podatka ne želiš navesti, to spoštujemo.

Ne najdeš odgovora?

Zastavi vprašanje

Mobilna navigacija