Vprašanje:
Trening potty
-
Se
Seni
Seni
Objavljeno: 19 jul. 2025 10:13
Pozdravljeni,
že nekaj časa treniramo lulanje mogoce ze 2meseca. Ta teden sem puncko pop ko sva bile same dajala pelenicko dol da je bila samo v hlackah. Ne vem kaj jo je zmotilo ampak zdaj tidi ko ima pelenicko ne lula ima nekaksen odpor do lulanja zadrzuje. Prime jo panika ko se ji zacne lulati.
kaj naj naredim? Stara je pa avg bo 5let.
-
Uredništvo
Uredništvo
Objavljeno: 21 jul. 2025 07:58
Pozdravljeni,
portal #Tosemjaz je namenjen mladostnikom in njihovim težavam pri odraščanju. Za odrasle je na voljo med.over. net, kje rlahko najdete forume na različne tematike.
Prijeten pozdrav iz uredništva
Citiraj
Za lajkanje se prijavite ali ustvarite račun TUKAJ.
-
Anonimno
Zagotavljamo ti anonimnost, zato lahko brez skrbi zastaviš vprašanje. Tvojih osebnih podatkov ne objavljamo javno.
-
Brezplačno
Nič ne stane! Na tvoja vprašanja bodo strokovnjaki odgovorili brezplačno.
-
Strokovno
V spletni svetovalnici je na voljo ekipa strokovnjakov, ki jim lahko zaupaš. Med njimi so zdravniki, psihologi in drugi strokovni sodelavci.