Vprašanje:
stres
Tema: Stres in anksioznost
-
Vi
Vita13
Vita13
Objavljeno: 23 jun. 2026 22:52
Živjo. Zadnje čase opažam da sem zelo pod stresom. Kljub temu da bi nič takega. Npr zdaj je sam še en dan šole, nič ne delamo sam pogovarjamo se in jaz mislim da ne bo pobral. Veš čas neki delam. Npr stiskam stvari al pa tresem nogo,... In tudi če je vikend sem ves čas živčna. In še danes ko sem šla na kresovanje sem naročila vodo in sem pol ko sem dobila plastenko sem jo začela stiskati in nisem mogla nehati dokler je nisem vrgla stran. Potem vedno ko grejo kaki starejši fantje min se začnem tresti al pa mi srce začne razbijat. Pač. Pa tudi vedno ko probam od bff uro piše gor stres zelo visok. VEDNO.hvala za odgovor.
-
Anonimno
Zagotavljamo ti anonimnost, zato lahko brez skrbi zastaviš vprašanje. Tvojih osebnih podatkov ne objavljamo javno.
-
Brezplačno
Nič ne stane! Na tvoja vprašanja bodo strokovnjaki odgovorili brezplačno.
-
Strokovno
V spletni svetovalnici je na voljo ekipa strokovnjakov, ki jim lahko zaupaš. Med njimi so zdravniki, psihologi in drugi strokovni sodelavci.