Skoči do osrednje vsebine

Vprašanje:

strah me je da sem slaba oseba

Tema: Odnosi s prijatelji in vrstniki

  • oh

    ohnm

    ohnm

    Objavljeno: 21 jun. 2026 15:56

    Moj največji strah je biti slaba oseba pac jaz se tega takooooo bojim sploh nemoram opisat in res mislim da sem. Nekaj časa nazaj me je nekdo prizadel in se nqredil kot da je moja krivda in skrati ima zelo slabo duševno zdravje in si je ze petkrat probav vzeti življenje amoak je biv nesramen do mene in me ne posluša ko sem užaljena zato sem mu pac to povedala ampak me je strah glede na njegovo zdravje da si bo kaj narediv in vem da je jezen name čeprav nisem nič naredila ampak skrati mislim da jezen tudi naše in se opravičujem težko opišem kako se počutim ker velikrat čutim veliko na enkrat no uglavenm mene je strah da sem ga prizadela vendar v preteklosti sem vedno ko se mi je kaj takega zgodilo dala druge osebe pred sabo in ja to se vedno delam ampak njemu sem pa prav povedala da me je prizadel in jaz res nocem da je uzaljen čeprav krivdo obrača name in se počutim zelo krivo čeprav na nek način vem da nisem ampak se se vseeno. Skrati sem pa ne dolgo nazaj naredila napako nekomu( ne isti osebi) in vem da ga je zelo prizadelo  nevem ce si bom odpustila velikrat sem mu rekla oprosti ampak vem da nisem s tem nič popravila on si res tega ni zasluzil in vem da sem človek ki dela napake ker jih vsi amoak jaz se res počutim zelo krivo in tudi ce poskušam biti dobra oseba imam občutek da se vedno nisem večkrat rečem kaj slabega ali se razjezim prehitro najprej je bilo nad mojimi starši ne dolgo nazaj nad mojo prijateljico res mi je tako zelo žal pač res nevem kaj mi je sovražim da ne premislim preden kaj storim čeprav se trudim in trudim biti dobra res se imam občutek da mi ne ratujein izpadem kot tisti res nesramni ljudje ki se delajo da so prijazni in vse in še počutim kot da spadam med njih.

  • Anonimno

    Zagotavljamo ti anonimnost, zato lahko brez skrbi zastaviš vprašanje. Tvojih osebnih podatkov ne objavljamo javno.

  • Brezplačno

    Nič ne stane! Na tvoja vprašanja bodo strokovnjaki odgovorili brezplačno.

  • Strokovno

    V spletni svetovalnici je na voljo ekipa strokovnjakov, ki jim lahko zaupaš. Med njimi so zdravniki, psihologi in drugi strokovni sodelavci.

Obrazec, kjer lahko zastaviš vprašanje

Vpiši vzdevek. Uporabiš lahko: črke slovenske abecede, številke, presledek, - in _

Izberi spol. Ta podatek je pomemben za svetovalca in ne bo javno objavljen. Če podatka ne želiš navesti, to spoštujemo.

Vpiši svojo starost. Ta podatek je pomemben za svetovalca in ne bo javno objavljen. Če podatka ne želiš navesti, to spoštujemo.

Ne najdeš odgovora?

Zastavi vprašanje

Mobilna navigacija