Skoči do osrednje vsebine

Vprašanje:

Seks

Tema: Spolni odnosi in spolno življenje

  • Ka

    Kajc

    Kajc

    Objavljeno: 02 nov. 2025 12:35

    Živjo

    S fantom sva učeraj seksala nataknil si je kondom in po koncu seksa je vanj natočil vodo in je puščal pred seksom mi je lizal vagino in jaz se mu fafala penis prvih nekaj minut me je bolelo potem je bilo v redu čez 3 dni sva se odločila da ponoviva vprašal me  je če pripelje še 2 prijatelja najrej sem ga vsem fafala Nato pa mi je eden porival penis v nožnico drugi v anus tretjemu sem ga pa fafala to se je dogajalo vse hkrati zanimA pa me če je primerno da so me pri 17 gangbangali.

     

    Čim hitreje odgovorite in hvala v naprej.

    Lp

  • Uredništvo

    Tinkara Srnovršnik

    Objavljeno: 04 nov. 2025 08:26

    Odgovor svetovalke:

    Pozdravljena,

    tvoj zapis je nerazumljiv. Če imaš kakšno vprašanje, ga prosim jasno postavi.

    Lep pozdrav.

    Tinkara Srnovršnik, dr. med., specialistka ginekologije in porodništva

  • ja

    japajade

    japajade

    Objavljeno: 04 nov. 2025 08:27

    Hej Kajc, a s ti mal prevč filmou za udrasle vido...

  • Anonimno

    Zagotavljamo ti anonimnost, zato lahko brez skrbi zastaviš vprašanje. Tvojih osebnih podatkov ne objavljamo javno.

  • Brezplačno

    Nič ne stane! Na tvoja vprašanja bodo strokovnjaki odgovorili brezplačno.

  • Strokovno

    V spletni svetovalnici je na voljo ekipa strokovnjakov, ki jim lahko zaupaš. Med njimi so zdravniki, psihologi in drugi strokovni sodelavci.

Obrazec, kjer lahko zastaviš vprašanje

Vpiši vzdevek. Uporabiš lahko: črke slovenske abecede, številke, presledek, - in _

Izberi spol. Ta podatek je pomemben za svetovalca in ne bo javno objavljen. Če podatka ne želiš navesti, to spoštujemo.

Vpiši svojo starost. Ta podatek je pomemben za svetovalca in ne bo javno objavljen. Če podatka ne želiš navesti, to spoštujemo.

Ne najdeš odgovora?

Zastavi vprašanje