Vprašanje:
Problem s fantom
Tema: Čustva, Jaz na spletu
-
ne
nevemm2
nevemm2
Objavljeno: 21 jun. 2026 13:22
Js sm na snepu dodala enga fanta ful kul ful fajn je biv in vse no ampak on je nekako dobil občutke zame po tem ko sva se poznala 2 dni in to ej seveda prekmalu jaz sme mu tudi povedala da ne iscem zveze in je rekel da bo počakal. No poznava se zdaj 2 tedna in priznam da mi je kar prirastek h srcu ampak skrati me je kar velikrat užalil nikoli mi ne vrjame vedno daje krivdo name ko vbistvu on kaj narobe naredi ali pa dela velik problem iz ničesar ko mu razložim situacijo mi ne vrjame in naslednji dan ga vprašam ce je se jezen in rece ne in da me ma rad in se mi sploh ne opraviči pa to da me ma rad tud rece po tem ko me zali in js sm itak užaljena in potem je biv jezen name ker sem bla jaz užaljena uglavnem je več stvari kot to in zaradi tega sem se odločila da mu povem da po vsej verjetnosti veze nebova imela nisem naštela teh stvari saj ga nisem hotela užalit (ima kar probleme z duševnim zdravjem tudi imel več poskusev) in sem mu povedala da pac ne želim da caka tako dolgo in da potem nebo nič (kqr je tudi res vrjamem da je dobra oseba in si ne zasluži tega) rekel je da sm mu zajebala 2 tedna da caka in da potem ni nič in pac vmes ko sva imela dobre trenutke sem mu tudi jaz povedala da ga imam rada in bla bolj "affectionate " do njega in vem da nebi smela bit ampak takrat sem se verjela da mogoče je pravi zame ampak po vsem tem vidim da ni. Me pa zanima ali je to kar sem naredila prav ali narobe ker se vseeno se počutim krivo.
-
Anonimno
Zagotavljamo ti anonimnost, zato lahko brez skrbi zastaviš vprašanje. Tvojih osebnih podatkov ne objavljamo javno.
-
Brezplačno
Nič ne stane! Na tvoja vprašanja bodo strokovnjaki odgovorili brezplačno.
-
Strokovno
V spletni svetovalnici je na voljo ekipa strokovnjakov, ki jim lahko zaupaš. Med njimi so zdravniki, psihologi in drugi strokovni sodelavci.