Skoči do osrednje vsebine

Vprašanje:

prepis v šolo

Tema: Moj poklic, moja prihodnost

  • an

    anonimno

    anonimno

    Objavljeno: 17 apr. 2023 20:35

    Pozdravljeni 

    Mene zanima ali se lahko ob končanem prvem letniku prepišem v drugi letnik druge šole in ali moram narediti kakšne izpite ali pa prakso za nazaj (za 1.letnik te druge šole na katero bi se prepisala) 

    za odgovor se ze v naprej zahvaljujem!

  • Uredništvo

    Mojca Lapi

    Objavljeno: 19 apr. 2023 21:46

    Odgovor svetovalke:

    Pozdravljena, 

    Prepišeš se lahko, če imajo v oddelku prosto mesto. Seveda pa moraš opraviti tudi zamujeno prakso in verjetno tudi kakšne diferencialne izpite.  

    Svetujem ti, da čimprej kontaktiraš svetovalno službo druge šole in ti bodo povedali točno kakšen je postopek in kaj potrebuješ za vpis. 

    Upam, da ti uspe in da ti bo na drugi šoli všeč.

    Mojca Lapi, mag. prof. pedagogike

  • Anonimno

    Zagotavljamo ti anonimnost, zato lahko brez skrbi zastaviš vprašanje. Tvojih osebnih podatkov ne objavljamo javno.

  • Brezplačno

    Nič ne stane! Na tvoja vprašanja bodo strokovnjaki odgovorili brezplačno.

  • Strokovno

    V spletni svetovalnici je na voljo ekipa strokovnjakov, ki jim lahko zaupaš. Med njimi so zdravniki, psihologi in drugi strokovni sodelavci.

Obrazec, kjer lahko zastaviš vprašanje

Vpiši vzdevek. Uporabiš lahko: črke slovenske abecede, številke, presledek, - in _

Izberi spol. Ta podatek je pomemben za svetovalca in ne bo javno objavljen. Če podatka ne želiš navesti, to spoštujemo.

Vpiši svojo starost. Ta podatek je pomemben za svetovalca in ne bo javno objavljen. Če podatka ne želiš navesti, to spoštujemo.

Ne najdeš odgovora?

Zastavi vprašanje