Skoči do osrednje vsebine

Vprašanje:

poseg

Tema: Zdravje in bolezni

  • ši

    šičp

    šičp

    Objavljeno: 30 mar. 2022 10:40

    Imam priraščen frenulum jezika. Enkrat sem bila že pri oralnem kirurgu na posvetu, ampak se je moja mama bala posega in se ni odločila za to. Rabim novo napotnico potem? Kako izgleda poseg sam, je dejansko samo 10 min? Moj bratranec je imel tudi ta poseg, je to dedno pogojena motnja? 

  • Uredništvo

    Anita Jagrič Friškovec

    Objavljeno: 30 mar. 2022 13:26

    Odgovor svetovalke:

    Na vsa tvoja vprašanja lahko odgovorim z DA:)

    Potrebuješ napotnico, poseg je kratek, samo prerežejo.

    Da, lahko je v družini.

    Anita Jagrič Friškovec, dr. med., specialistka šolske in urgentne medicine

  • Anonimno

    Zagotavljamo ti anonimnost, zato lahko brez skrbi zastaviš vprašanje. Tvojih osebnih podatkov ne objavljamo javno.

  • Brezplačno

    Nič ne stane! Na tvoja vprašanja bodo strokovnjaki odgovorili brezplačno.

  • Strokovno

    V spletni svetovalnici je na voljo ekipa strokovnjakov, ki jim lahko zaupaš. Med njimi so zdravniki, psihologi in drugi strokovni sodelavci.

Obrazec, kjer lahko zastaviš vprašanje

Vpiši vzdevek. Uporabiš lahko: črke slovenske abecede, številke, presledek, - in _

Izberi spol. Ta podatek je pomemben za svetovalca in ne bo javno objavljen. Če podatka ne želiš navesti, to spoštujemo.

Vpiši svojo starost. Ta podatek je pomemben za svetovalca in ne bo javno objavljen. Če podatka ne želiš navesti, to spoštujemo.

Ne najdeš odgovora?

Zastavi vprašanje