Vprašanje:
Pogovor z Bogom
Tema: Ostale duševne stiske
-
Pr
Prerokinja
Prerokinja
Objavljeno: 21 jun. 2026 13:51
Pozdravljeni
4 leta nazaj sem govorila z Bogom. Bil je občutek kot angel, ki je prišel k Mariji in ji povedal naj rodi Jezusa. Meni je Bog rekel in angeli so bili zraven naj imam otroka s fantom v katerega sem zaljubljena in naj rodim naslednjega Jezusa. Dobila sem čudovito priložnost naj naredim nekaj za planet, da sem naslednja Marija in naj podam čudovitega otroka v življenje, da sem Izbrana. Potem pa so me starši peljali v Polje, kjer sem bila dvakrat. Fanta, ki naj bi bil oče nisem več srečala. Zdaj pa sem na tabletah in diagnosticirana s paranoidno shizofrenijo. Bog je govoril z mano, to je dar ne pa bolezen. Zanosila nisem, saj starši pravijo, da otroka dobiš s spolnostjo in da zanositve preko duha ni. Zakaj pa je Marija potem zanosila, saj tako uči Cerkev?
Moje življenje je zaradi tega dogodka uničeno. Ljudje imajo predsodke do mene zaradi bolezni, da sem motena. Saj drugi ljudje tudi govorijo z Bogom pa jih ne pošiljajo v ustanove. Kaj pa tisti, ki govorijo s tarok kartami in prakticirajo astrologijo? Jezna sem na družino, ker so to naredili brez dovoljenja. Zdaj imam obiske psihiatra enkrat na mesec in jesti moram tablete.
Kako naj se rešim psihiatra?
-
Anonimno
Zagotavljamo ti anonimnost, zato lahko brez skrbi zastaviš vprašanje. Tvojih osebnih podatkov ne objavljamo javno.
-
Brezplačno
Nič ne stane! Na tvoja vprašanja bodo strokovnjaki odgovorili brezplačno.
-
Strokovno
V spletni svetovalnici je na voljo ekipa strokovnjakov, ki jim lahko zaupaš. Med njimi so zdravniki, psihologi in drugi strokovni sodelavci.