Skoči do osrednje vsebine

Vprašanje:

Menstra

Tema: Telesna samopodoba, Telesno dozorevanje

  • Pa

    Pasteta

    Pasteta

    Objavljeno: 10 avg. 2026 19:09

    Zdravo. Pac mene zanima ker glede na to da sem samo stara 14 let in pac bi morala menstruacijo dobiti že 7.8 danes pa smo 10.8... nisem imela spolnih odnosov je pa res da sem te dni ful manj jedla ker pac mi ne paše pa ker sem fat in hocm shujšati, ker imam 68 kil pr 175 cm... ja vem da je dosti...ampak sem ze shujšala na 63 kil. To je to pac kaj ali bi me moglo kaj skrbeti al je use good? Hvala za odgovor :)

    Lp pastetaaa

  • en

    ena_ta_resna

    ena_ta_resna

    Objavljeno: 11 avg. 2026 09:23

    Hej, 

    js sm 4 leta starejša od tebe in don't worry dva dni ni nič narobe. Meni je preskočila tudi za dva meseca pa je bilo vse v redu. Glede teže pa ne skrbi preveč ker ženske sploh ob menstruaciji lahko pridobimo na teži. Sploh ker si še tako mlada se mi zdi da imaš ogromno sreče da si pri 14 letih tako visoka in po mojem mnenju si popolna :) ker ženske pač take smo ❤

    če ti bo kaj lažje sem pri 18 letih še vedno visoka 165 cm haha

    glede menstre pa ne skrbi, zagotovo jo boš dobila v kratkem

    lp

  • Anonimno

    Zagotavljamo ti anonimnost, zato lahko brez skrbi zastaviš vprašanje. Tvojih osebnih podatkov ne objavljamo javno.

  • Brezplačno

    Nič ne stane! Na tvoja vprašanja bodo strokovnjaki odgovorili brezplačno.

  • Strokovno

    V spletni svetovalnici je na voljo ekipa strokovnjakov, ki jim lahko zaupaš. Med njimi so zdravniki, psihologi in drugi strokovni sodelavci.

Obrazec, kjer lahko zastaviš vprašanje

Vpiši vzdevek. Uporabiš lahko: črke slovenske abecede, številke, presledek, - in _

Izberi spol. Ta podatek je pomemben za svetovalca in ne bo javno objavljen. Če podatka ne želiš navesti, to spoštujemo.

Vpiši svojo starost. Ta podatek je pomemben za svetovalca in ne bo javno objavljen. Če podatka ne želiš navesti, to spoštujemo.

Ne najdeš odgovora?

Zastavi vprašanje

Mobilna navigacija