Vprašanje:
Ljubezen
Tema: Komunikacija, Ljubezen in zaljubljenost
-
Wr
Wrangler toretto
Wrangler toretto
Objavljeno: 20 jun. 2026 15:08
Fant sem star 13 in dokuncujem 8 razred
Lahko punce v čim vecjem stevuli poveste kako naj svojemu crushu pivem da sem v njo drugo leto bova skupaj pri enemu od zbirnih predmetov če kaj pomaga pa še to pac jaz si želim punco pa tudi če ni punca neko prijateljico s katero se lahk pogovarjam normlalno ker nimam veliko družbe la tudi če ni moja punca samo da se lahko z njo družim
Aaaa oa še to mogoče veste punce kako (na nek način greš malo bolj v družbo pa da je ena npr. Vate sam zanima me
Pač sicer sm kar poseben ker ko si najdem družbo se lahko pogovarjam velik samo za starejšimi osebami (pa jih velikokrazlt sploh ne poznam )prosim čim več povejte kaj vam je všeč pri fantih ..
Ciao bella pa hvala če boste odgovorile hvala ????????
-
Uredništvo
Uredništvo
Objavljeno: 22 jun. 2026 10:35
Pozdravljen.
Ker naslavljaš svoje vrstnice smo tvoje vprašanje objavili. Če bi želel še podporo svetovalcev, sporoči.
Pozdrav iz uredništva
Citiraj
Za lajkanje se prijavite ali ustvarite račun TUKAJ.
-
Anonimno
Zagotavljamo ti anonimnost, zato lahko brez skrbi zastaviš vprašanje. Tvojih osebnih podatkov ne objavljamo javno.
-
Brezplačno
Nič ne stane! Na tvoja vprašanja bodo strokovnjaki odgovorili brezplačno.
-
Strokovno
V spletni svetovalnici je na voljo ekipa strokovnjakov, ki jim lahko zaupaš. Med njimi so zdravniki, psihologi in drugi strokovni sodelavci.