Vprašanje:
Kaj naj
Tema: Čustva, Stres in anksioznost
-
Lo
Loner
Loner
Objavljeno: 24 jun. 2026 19:45
Zdravo zadnje case sem cisto brez razloga ves cas zalostna in ne vem zakaj in res ni fajn to cutit ampak ne vem zakaj ta obcutek ne neha in ne vem kak se ga naj znebim. Sploh zdaj ko je konec sole me je strah ker po eni strani me je strah da bom sama, pa tudi ko grem z prijatleji ven se ze naselsnji dan pocutim sama in ne vem zakaj. Strah me je da me bodo zaceli sovrazit in se noben vec ne bo zelel z mano druzit. Kaj ce grem ljudem kar naenkrat na zivce in na koncu bom vedno sama. Htela sem it delat ampak hkrati ne bi ker se vcasih komaj iz postelje vstanem kar je ful cudasko ko recem na glas ampak je res. In nocem it prevec iz hise ker zgledam ogabno in ko bodo me ljudje vidli se bom vsem gabla, tistim ki pa se jim se ne, pa se jik bom ko me bodo vidli in pol bom spet sama. Najrajsi bi bla samo v pojstli skrita pod odejo da me niben ne vidi po deugi strani pa mi zacne it takoj vse na zivce in razmisljam kak zapravljam svoje zivljenje s tem. In tak me je strah prihodnosti kaj ce bom vedno cutla te stvari in kaj ce bom vendo razmisljala na tak nacin. In kaj ce bom vedno sama. Ful mi je vav ko poslusam kako odraslo osebo v stiridesetih ali pa petdesetih letih kak razlagajo da se druzijo s prijatelji iz srednje sole in faksa in mi je res ful wow ker kak to vsem uspe samo jaz sem tak nesposoben clovek da ze da s kom kliknem na globji ravni se zgodi redko in potem kaj ce se s kom druzim tri/stiri leta in me zacne sovrazit. Pa res ves cas sem zalostna in nocem vec tega cutit res je neprijetno in mam dovolj vsega skupaj in nr vem kaj naj nardim
-
Anonimno
Zagotavljamo ti anonimnost, zato lahko brez skrbi zastaviš vprašanje. Tvojih osebnih podatkov ne objavljamo javno.
-
Brezplačno
Nič ne stane! Na tvoja vprašanja bodo strokovnjaki odgovorili brezplačno.
-
Strokovno
V spletni svetovalnici je na voljo ekipa strokovnjakov, ki jim lahko zaupaš. Med njimi so zdravniki, psihologi in drugi strokovni sodelavci.