Skoči do osrednje vsebine

Vprašanje:

erekcija problem hitro

Tema: Spolni odnosi in spolno življenje, Spolno zdravje, Stres in anksioznost

  • pr

    problemiiiii

    problemiiiii

    Objavljeno: 28 maj 2022 13:39

    Imam problem. 17 let. Zadnje 14 dni se mii sploh ne postavi že cel mesec imam skrbi in velki stres. Če se le postavi to ni močno in dologtrajnso max 5sekund. To se mi j e leto s že szgodilo ampak je trajalo sam 1 tedn in je blo vse ok. Skrbijo me dolgotrajne okvare. Ali je telefon v žepu problem. Prosim ćim hitreje odg. Kako naj problem zelo hitro lahko rešim ?

  • Uredništvo

    Matej Breznar

    Objavljeno: 30 maj 2022 15:44

    Odgovor svetovalca:

    Pozdravljen,

    ne skrbi, tvoja težava bo izzvenela, ko bo minilo stresno obdobje. Omenjeno nima povezave s telefonom v žepu, prav tako ne boš imel kakršnekoli dolgotrajne okvare.

    Matej Breznar, dr. med., specialist infektologije

  • Anonimno

    Zagotavljamo ti anonimnost, zato lahko brez skrbi zastaviš vprašanje. Tvojih osebnih podatkov ne objavljamo javno.

  • Brezplačno

    Nič ne stane! Na tvoja vprašanja bodo strokovnjaki odgovorili brezplačno.

  • Strokovno

    V spletni svetovalnici je na voljo ekipa strokovnjakov, ki jim lahko zaupaš. Med njimi so zdravniki, psihologi in drugi strokovni sodelavci.

Obrazec, kjer lahko zastaviš vprašanje

Vpiši vzdevek. Uporabiš lahko: črke slovenske abecede, številke, presledek, - in _

Izberi spol. Ta podatek je pomemben za svetovalca in ne bo javno objavljen. Če podatka ne želiš navesti, to spoštujemo.

Vpiši svojo starost. Ta podatek je pomemben za svetovalca in ne bo javno objavljen. Če podatka ne želiš navesti, to spoštujemo.

Ne najdeš odgovora?

Zastavi vprašanje