20 let svetovalnice To sem jaz

Vprašanja na tosemjaz.net.
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

20 let svetovalnice To sem jaz

Uredništvo » 07 Apr 2021 13:41

Dragi mladostniki in mladostnice,

s ponosom vam sporočamo, da danes spletna svetovalnica To sem jaz praznuje 20. rojstni dan. Svetovalci so v tem obdobju odgovorili na več kot 45 000 vaših vprašanj.

Več generacijam mladostnikov, ki ste v tem času z nami delili svoje skrbi in stiske, se iskreno zahvaljujemo za zaupanje.

Uredništvo To sem jaz
Nola2200

Re: 20 let svetovalnice To sem jaz

ObjavaNapisal Nola2200 » 07 Apr 2021 16:38

Vse najboljše!!!! Ste najboljša spletna svetovalnica na svetu. Velikokrat ste mi pomagali in mi olajšali mnogo problemov. Hvala Vam❤❤
VanesA

ObjavaNapisal VanesA » 07 Apr 2021 19:25

Cestitke in hvala vam!!
papin22

ObjavaNapisal papin22 » 22 Avg 2021 11:53

zato pa bi že bil čas, da odstranite prastare zadeve kot je to: https://www.tosemjaz.net/kam-po-pomoc/zdravstveni-dom-murska-sobota-dispanzer-za-mentalno-zdravje-otrok-in-mladostnikov/

ženska že doooolgo ne dela več tu in nikjer.
Melita1
Objave: 11

ObjavaNapisal Melita1 » 13 Sep 2021 18:53

A je ta svetovalnica zastonj?
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Uredništvo » 14 Sep 2021 09:52

Pozdravljena Melita,

tako je, v spletni svetovalnici To sem jaz lahko prejmeš odgovor strokovnjaka brezplačno - samo napiši svoje vprašanje in nekdo od svetovalcev ti bo odgovoril.

Lepo te pozdravljamo,
uredništvo To sem jaz
Melita1
Objave: 11

ObjavaNapisal Melita1 » 14 Sep 2021 19:52

Ali je potem to čisto prostovoljno ali dobivate denar od države?

Melita
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Uredništvo » 15 Sep 2021 08:54

Pozdravljena.

Glede financiranja programa si lahko prebereš več pod zavihkom "O programu" oz. na tej povezavi: https://www.tosemjaz.net/o-programu-/. So pa vsi naši svetovalci prostovoljci, torej mladim na vprašanja odgovarjajo brez, da bi za to prejeli plačilo.

Lep pozdrav iz uredništva.
No name4

ObjavaNapisal No name4 » 16 Okt 2021 12:36

Torej zanima me v kolikem času odgovorite da približno vem in ko pošljem se nič nikjer ne pojavi(niti to kar sem jaz napisala) se pojavi pozneje
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Uredništvo » 18 Okt 2021 09:56

Pozdravljena, obiskovalka naše spletne svetovalnice.

Posebnost naše svetovalnice je, da ima vzpostavljeno moderacijo v uredništvu. To pomeni, da vsako sporočilo, ki ga kdorkoli napiše v spletni svetovalnici, moramo najprej pregledati in odobriti v uredništvu.
Zato tvoje všprašanje ni vidno takoj na forumu, ampak šele, ko ga odobrimo v uredništvu.

Kar se tiče časovne odzivnosti - na večino vprašanj odgovorimmo (naši strokovnjaki) v roku petih dni, več kot polovica jih je odgovorjena v treh dneh ali prej.

Lep pozdrav iz uredništva