iPhone SE rdeca lucka??

Vprašanja na tosemjaz.net.
iPhoneSE

iPhone SE rdeca lucka??

ObjavaNapisal iPhoneSE » 04 Mar 2018 23:17

Joooj vem da ta tema ne spada sm ampak ress nevem kam nj se obrnem ... upam da je tuki kdo k se spozna na telefone posebi na Apple ... imam iphone se in ko sm ponoci na telefonu sem ze drugic opazila, da tam kjer je kamera sveti neka rdeca lucka ... ful me je strah d ni kso uheku u moj telefon in me loh zdj snema ... pac a je mozn d mi je kdo uheku u telefon k nalagam muske v aplikaciji Documents na MP3juices in se pol ucasih pojavijo fejk reklame in ene parkat je tut kazal da je mozn d nekdo gleda kaj js delam ... rada bi cimprejsn odgovor in reees upam d je tuki kdo k loh pomagaaaa hvalaaaa
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Re: iPhone SE rdeca lucka??

Uredništvo » 05 Mar 2018 11:30

Pozdravljena,

vprašanje res ni povezano s tematiko naše spletne svetovalnice.
Morda pa ti bo znal odgovoriti kdo od vrstnikov?

Lep pozdrav iz uredništva.
Telefonist

ObjavaNapisal Telefonist » 05 Mar 2018 14:00

Problem je v tem, da telefon zaznava vlago v njem. Najboljši nacin je, da ga daš v ne kuhan riž za nekaj ur, kajti riž izsesava vlago.
Zalc

ObjavaNapisal Zalc » 05 Mar 2018 17:46

Da en uheka v apple telefon je fuuul mn moznosti k za android al pa clo ni mogoce uhekat v apple telefon tko da ja xD #JapkoJeLajf
KarolLoy

Res: iPhone SE rdeca lucka??

ObjavaNapisal KarolLoy » 05 Mar 2018 22:01

Tudi jaz sem imela ta problem saj so mi vhekali v telefon a sem šla v trgovino kjer kupiš telefon in tam so mi svetovali kako se rešiti hekanja.
Nekaj nasvetov:
-redno zamenjuj geslo na telefonu
-ne nalagaj si čudne aplikacije ali igre
-do konca ugasni telefon in ga ponovno zaženi vsaj enkrat na vsakih 5 dni (verjemi pomaga)
Če te je po vsem tem še vedno strah glede lučke si jo prekrijemo z barvnim lepilnim trakom(ne bodo mogli videti skozi kamero)
kinder225

ObjavaNapisal kinder225 » 26 Mar 2020 00:18

se lucka
nekdo16
Objave: 6

ObjavaNapisal nekdo16 » 26 Mar 2020 11:06

Predlagam ti da ne odpiras čudnih reklam...npr:zadeli ste iphone x pa te fore...pa da ne daješ kaki tuji spletni strani podatkov al pa kakšni aplikaciji k zahteva telefonsko pa use...lah pa nardiš tovarniške nastavitve(nvm kk je to na applu)ampk zihr lah nardiš to ... zbriše ti use aplikacije pa use podatke...sam prej si slike shran na kartico kr ti briše use kar maš v polnilniku telefona:)

UPAM D SM KEJ POMAGALA:)