starši

Vprašanja na tosemjaz.net.
xxl::tsj

starši

ObjavaNapisal xxl::tsj » 25 Mar 2004 19:24

hey! imam problem z mojimi starši. namreč imam fanta ki je star 21 let( jaz sem 17) ,ki ga moji starši enostavno ne marajo! zaradi tega me ne pustijo ven z mojimi prijateljicami! kaj naj?
larisa::tsj

Re: starši

ObjavaNapisal larisa::tsj » 26 Mar 2004 12:13

Pusti fanta, če ni resen..itd..
<Punčka::tsj

ObjavaNapisal <Punčka::tsj » 26 Mar 2004 15:53

Živjo!
Joj, hudo! Povej staršem, da je del dobrega odnosa, da tio zaupajo in, da nimajo vzroka za skrbi. Na konec koncu je pa zdej veliko takih parov, ki jih ločijo leta!
Lahko pa povdariš tudi njihova leta, če mata več letno razliko.
Velik sreče in še več ljubezni, ne prekinta tega razmerja zarad staršev.
Punčka
gaby::tsj

ObjavaNapisal gaby::tsj » 26 Mar 2004 16:26

ojla!
če je fant v redu in se zna obnašat, se bori za njega, in poskušaj staršem dopovedati in dokazati, da je on čist v redu. drgač ga pa odpiš, če te ni vreden.
velik sreče:)

ObjavaNapisal xxl::tsj » 26 Mar 2004 21:12

zakaj če ga pa imam rada....in ni on kriv ampak starši!!

ObjavaNapisal xxl::tsj » 27 Mar 2004 17:31

on je čist resn!! ne bom ga pa pustila zarad tega k se moji starši ne strinjajo s tem!

LP xxl
odgovor svetovalke::tsj

ObjavaNapisal odgovor svetovalke::tsj » 05 Apr 2004 10:24

Zdravo!

Ne vem, če pravilno sklepam. Starši ti ne pustijo ven s prijateljicami, ker mislijo, da se boš dejansko dobila s fantom. Ali imam prav? Svetujem ti, da se pogovoriš s svojimi starši. Vprašaj jih, česa jih je najbolj strah, če imaš fanta, ki je star 21 let.

Očitno ti ne zaupajo, da ti ne dovolijo ven s prijateljicami. Si jih že kdaj izneverila, so te dobili na laži?

V mojem odgovoru je veliko hipotez, saj si premalo napisala o tvojem problemu. Če ti moj odgovor ne zadošča, se lahko še oglasiš.

Lep pozdrav!
Simona Sanda, psihologinja