fantje

Vprašanja na tosemjaz.net.
tamala::tsj

fantje

ObjavaNapisal tamala::tsj » 26 Jul 2002 14:28

Imam en velik probloem. Prosim, da mi pomagate. Stara sm 14 let do zdaj se imela že 15 fantov kar je za ta leta preveč in tega se tudi zavedam.Vse fante sem večinoma jst zajebala no pustila sem jih. s fanti ne zdržim niti dva tedna in to me zelo moti. Vsi mi govorijo da sem lušna...jst pa nočm biti taka. Vsi fantje bi radi samo eno od mene, radi mi imeli spolne odnose z mano in majo me zato da me lahk otipavajo. Sej je cool da sm luškana sm jst bi rada takšnega fanta, ki bi imel rad mene ne mojo postavo. Zdej sem našla fanta, ki ima kao rad mene samo strah me je da me bo pustu, ker sva skupaj že en mesec jaz ga pa imam zelo rada, kaj naj nardim?Ko nisem z njim večinoma vedno jokam, če premišljujem kaj bom naredila če me bo fant pustu. Jst brez njega ne morm živet, če me bo pustu bom naredila samomor!!!Kako naj se prepričam da ima res mene rad ne mojo postavo, ker sem ga že bvprašala, če me ima rad pa je reku da me kao ima samo mene je strah, da me bo pustu!!!
odgovor svetovalke::tsj

Re: fantje

ObjavaNapisal odgovor svetovalke::tsj » 01 Avg 2002 14:44

Iz tvojega pisanja vidim, da sama nisi imela prijetnih izkušenj s fanti, v odnosih z njimi nisi bila zadovoljna. Opažam tudi, da si ravno zaradi tega precej nezaupljiva do fantov in verjetno tudi s to predpostavko reagiraš, ko si z njimi v družbi, kar pa ti lahko uniči marsikatero vezo. Svetujem ti, da svojemu fantu, ki ga imaš rada, verjameš na besedo. Saj je verjetno drugačen od tistih, ki si jih srečevala prej. To sklepam že po tem, da si z njim že dlje časa, kar pomeni, da ti je njegovo vedenje všeč (ostale si kmalu odpikala, kot praviš sama) in s tabo ravna drugače. Pomembno je, da prisluhneš dogajanju v vajini vezi, da opazuješ in razmisliš o tistem, kar ti fant reče in tudi kako se vede, predvsem pa, da verjameš izrečenim občutkom. Nikar pa ne sklepaj in se pusti zapeljati preteklim izkušnjam z drugimi, saj je vsakdo svojstven človek in o posamezniku ne moremo sklepati na podlagi predsodkov. Če se poslužujemo tega, si lahko uničimo marsikatero prijateljstvo. Zato prepusti se dogajanju v vajinem odnosu ter pozorno opazuj in zagotovo ga ne boš kar tako izgubila.

Nataša Ograjenšek