po enem letu spet...

Vprašanja na tosemjaz.net.
Katja::tsj

po enem letu spet...

ObjavaNapisal Katja::tsj » 18 Jul 2001 19:03

Zanima me nekaj. Namreč pred enim letom sem prvič in tudi nazadnje seksala, zdaj pa imam resnega fanta, ampak še nisva.V bistvu je fant iz oddaljenega kraja (on je iz Lj, jaz iz Nm) in ta vikend grem k njemu. Prepričana sem, da bova tudi spala skupaj, čeprav se o tem nisva pogovarjala. To bi bilo zame z njim prvič. Moje vprašanje je, ali je možno, da bom kaj krvavela, ker nazadnje (ko sem prvič in do zdaj zadnjič) nisem skoraj nič. Je možno,da bom zdaj tudi? Potem bo fant mislil, da sem še nedolžna, ampak nisem. Je možno, da me bo spet ful bolelo, kot prvič? Namreč takrat me je bolelo ko ne vem kaj. Sploh ne vem več, kako je, ker že dolgo nisem. V glavnem, čimprej prosim za odgovor, ker vikend bo kmalu. Hvala in lep pozdrav.
odgovor ginekologinje::tsj

Re: po enem letu spet...

ObjavaNapisal odgovor ginekologinje::tsj » 19 Jul 2001 11:08

Če si imela samo 1x spolni odnos, je možno, da bo tudi prvi ali drugi spolni odnos boleč, vsekakor pa ne tako zelo, da spolni odnos ne bi bil možen. Uporabita tudi kontracepcijsko sredstvo, ki vama najbolj ustreza in ob tem uporabita še kakršnokoli hidratantno mazilo, da spolni odnos ne bo boleč. Če se bo pojavila tudi minimalna krvavitev, naj vaju to ne skrbi preveč in prepričana sem, da ne bosta imela težav.

Lep pozdrav,
mag. Dušica Glušič, dr.med.