Zanima me

Vprašanja na tosemjaz.net.
Utrujena26

Zanima me

ObjavaNapisal Utrujena26 » 20 Feb 2021 17:58

Verjame kdo v črno magijo..v zlobne uroke...? Da ti čisto vse uniči ... Vpliva na psihično in fizično na človeka...

Bi prosila za mnenja izobraženih ljudi in sovrstnikov...lp hvala 👍
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Re: Zanima me

Uredništvo » 22 Feb 2021 08:55

Pozdravljena,

hvala za sporočilo. Zapisala si, da bi želela mnenja sovrstnikov in svetovalcev, a ker je svetovalnica To sem jaz namenjena kot pomoč pri težavah v času odraščanja in ne izmenjavi mnenj, ti strokovnjaki žal ne bodo mogli odgovoriti. Vsekakor pa spodbujamo uporabnike spletne svetovalnice, da s tabo delijo svoje poglede na to tematiko.

Lep pozdrav iz uredništva.
weird

Re: Zanima me

ObjavaNapisal weird » 24 Feb 2021 00:30

Hej utrujena26

da bi verjel v črno magijo bi moral najprej verjeti v navadno magijo (vsaj jaz tako mislim) in jaz nisem noben strokovnjak za te stvari, odgovarjam zgolj zato ker se mi zdi zanimiva tema in jaz osebno v to ne bi nikoli mogel verjeti mogoče je možno da je med nami kaj česar ne vidimo (dobra/slaba energija, duša mrtvih...) in jih ne vidimo na isti način kot ne vidimo vseh signalov,interneta (ne vem točno kako se temu reče ampak upam da veš kaj mislim, še posebej zato ker obstajajo ljudje ki trdijo da lahko govorijo z mrtvimi ampak po te logiki bi bilo med nami ves čas na biljone mrtvih duš in vseega, sem pa potem tudi bral o veliko otrocih starih med 0-4 leti in kako se lahko spominjajo prejšnega življenja in lahko povejo kje so živeli,kako jim je bilo ime,koliko so bili stari ko so umrli in pomeoje najbolj fascinanto kako so umrli, meni posebej iztopa primer 2 letne deklice, ki je vedela ogromo stvari o nekom, ki je umrl približno 1 leto pred njenim rojstvom in je tudi povedala da so jo ustrelili in najbolj zanimivo je, da so tega moškega o katerem govorili res ustrelili in ona je imela materno znamenje točno na mestu kjer je bil moški ustreljen. I sedaj ko sem to povedal je tu tudi vprašanje koliko je vse kar sem povedal sploh res in ni samo izmišljeno in potem imaš tudi vedeževalce/ke ki napovedujejo prihodnost in za te že vemo da je večina tega lažno in za denar ampak je pa tu tudi veliko takšnih ki so napovedali prihodnost srhljivo dobro in ne govorim ravno o simpsonih ampak o navadnih ljudeh, ki so jim napovedali prihodnost ampak če 100 ljudem rečeš da bodo postali bogati imaš dobre možnosti da bo 1 res postal bogat in potem povedal kako mu je to vedeževalka napovedala, tako da to se mi ne zdi tako zanimivo kot taki vedeževalci ki govorijo z mrtvimi in tudi tukaj sem bral veliko o tem kako je vedeževalka nekomu povedala stvari o njegovi babici, ki jih preprosto nihče ne bi mogel vedeti in teh primerov je kar veliko ampak spet je vprašanje koliko je to res. In sedaj magija se mi zdi daleč najmanj verjetna, kaj šele temna magija, ampak to je samo moje mišlenje mogoče pa je res ampak po drugi strani pa pogledaš vse dokaze o ljudeh in kako so nastali, se mi zdi zelo neverjetno da bi obstajal recimo bog.

no ne vem zakaj si sploh postavila takšno vprašanje, ampak če imaš kakšno podobno izkušnjo jo prosim deli : )
byeeeeeeeeeeeeee xoxo