Penis

Vprašanja na tosemjaz.net.
Jus_car

Penis

ObjavaNapisal Jus_car » 06 Okt 2020 17:57

Zivjo,
Ko smo v garderobi pri telovadbi in se preoblacimo vsi fantje gledajo gate in vidijo velikost penisa.
Nato se mi naskrivaj posmehujejo.
Zanima me ce bi se dalo dati kaksno stvar v gate da bi penis izgledal vecji npr nogavico.
Hvala in lp
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Re: Penis

Uredništvo » 12 Okt 2020 21:48

Odgovor svetovalke

Pozdravljen Jus_car!

Pisal si nam, ker ti je pri športni vzgoji nelagodno, ker vsi fantje vidijo velikost tvojega penisa in se ti skrivaj posmehujejo. Najprej naj ti napišem, da mi je žal, ker doživljaš zasmehovanje in verjamem, da ti je precej nelagodno. Ali si jim že povedal, kako se počutiš? Veš, nimaš kaj za izgubit, če se na lep način pogovoriš z njimi (ali z vsaj enim izmed njih) in jih lepo prosiš, naj nehajo s tem, saj ti ni prijetno. To, da bi si dal kaj v spodnje hlače (recimo nogavico) se mi ne zdi ravno pametno, saj bodo najverjetneje opazili in možno je, da se bo s tem norčevanje samo še poglobilo.
Svetujem ti, da poskusiš s pogovorom, če pa to ne bo pomagalo, pa se ne ozirati na njih :) Verjamem, da jih bo kmalu minilo, do takrat pa bodi močan in se poskusi o tem z nekom pogovoriti .. ljudem je namreč lažje, če damo "slabe stvari" iz sebe.

Lepo bodi!
Elena Vižintin, mag. psihologije