O forumu

Vprašanja na tosemjaz.net.
Marina1a

O forumu

ObjavaNapisal Marina1a » 08 Maj 2020 11:40

Zivijo. Rada bi pohvalila forum saj meni in drugim velikokrat pomagate in lahko recem, da ste v dolocenih situacijah res se posebej v pomoc in oporo. Skratka hvala vsem, cenim kar pocnete. Imam pa le eno mnenje, da grejo vcasih stvari prepocasi. Pretece namrec veliko casa, preden svetovalci odgovorijo. Saj razumem, da sodelujejo prostovoljno in to, a vseeno smo tudi mi tisti, ki kdaj potrebujemo nasvet malo prej in ne recimo sele po dveh tednih.
Pa ne vzet za slabo kar sem napisala, kljub temu vas imam rada in bom se naprej spremljala in pisala za pomoc :)
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Re: O forumu

Uredništvo » 08 Maj 2020 22:12

Pozdravljena Marinala.

Veseli nas, da spremljaš in uporabljaš našo spletno svetovalnico ter se ti ob tem zahvaljujemo za tvoj iskren odziv. V spletni svetovalnici To sem jaz se trudimo vsem mladim v najkrajšem možnem času zagotoviti odgovor strokovnjaka. Kot si sama dobro opazila, nekateri mladostniki pridejo do nasveta prej, spet drugi nekoliko kasneje. Na to vpliva več faktorjev, med drugim trenutno tudi večje število vprašanj v spletni svetovalnici v času epidemije. Tega smo vsekakor veseli in cenimo, da se mladi redno obračate na nas s svojimi vprašanji, stiskami, dilemami. Hkrati vsem sporočamo, da aktivno delamo na tem, da boste v prihodnje prejeli odgovor svetovalca/ke v čim krajšem možnem času.

Tu smo za vas.

Lepo te pozdravljamo iz uredništva spletne svetovalnice.