Osamljen

Vprašanja na tosemjaz.net.
PutinX

Osamljen

ObjavaNapisal PutinX » 24 Mar 2020 15:14

Star sem 14 let in se počutim osamljeno. V šoli nimam prav veliko prijateljev in tudi ne veliko ljudi s katerimi bi se lahko kaj pogovarjal. Vsi moji sošolci, ki jih poznam so že imeli ljubezenske zveze jaz pa ne. Sicer imam tudi jaz svojo simpatijo. Za razliko od drugih nimam družabnih omrežij in jih tudi nočem. V tem ne vidim smisla saj se vsi slikajo in objavljajo meni to ni preveč zanimivo. Večini ljudi se zdim čuden, saj rad berem in ne igram igric. Najhujše pa je ko mi starši rečejo, da sem nesocialna oseba.
Žalost112019
Objave: 26

Re: Osamljen

ObjavaNapisal Žalost112019 » 25 Mar 2020 12:19

Živjo!

Marsikdo se počuti tako in vem da ni prijetnk. Jaz sem ti nekako podobna :) Tudi jaz nimam neki velik prjatlov in nobenega, ki mu lahko povsem zaupam.
Glede ljubezni, v mojemu razredu jo je mela le manjšina in smo enako stari kot vi (9.r.). Ne oziraj se na nato, ni to najbolj pomembno za status, saj ko bo prišel čas, bo super. Nekateri celo preveč hitijo in jim je nakoncu dolgočasno že.
Glede social media, moj brat jih sicer ima, a nič ne objavlja in kot da jih nebi imel je, ker se le pogovarja, pa s tem ni nič narobe.
Tudi meni je ljubše branje kot igrice in to se zdi večini čudno, ampak se ne oziram na njih, saj vem da knjige bolj pomagajo kot igre. :)
Meni da sem nesocialna ne govori le mama, ampak skoraj vsi. Pač nekoč sem bila zelo, a sedaj me je minilo. Potrebujem osebe, ki se res zanimajo zame in jim lahko zaupam, ker pa jih ni, kaj naj... Ponavadi se le predvarjam :)

Upam da sem ti malo pomagala.
Srečno, pa oglasi se še kaj!
Žalost
GremPoEnBrownie

ObjavaNapisal GremPoEnBrownie » 25 Mar 2020 14:51

Hojla!
Jaz se ppcutim enako kot ti, sicer imam Snapchat, Instagrama ne vec, igram tudi igrice vendar na play stationu 3 ki je malo zastarel, ampak vseeno se da odigrat kaksno igrico. Vecino casa tudi jaz berem ali pa risem, vcasih igram igrice. Trenutno nonstop prebiram Harry Potterja, Malega Princa(zveni otrosko, ampak prekleto dobra knjiga), Fantastic Beasts and where to find them, The Tales of Beedle the Bard,....
Nisem bila se v ljubezenski zvezi, nimam prijateljev in tudi meni folk nonstop govori da sem nesocialna
Majika 123

ObjavaNapisal Majika 123 » 27 Mar 2020 13:42

Hoj!
Samo to bom rekla bodi to kar si in ne začet spreminjat zaradi drugih.ne pusti da se ti zgodi to kar se je zfodilo meni postala sem marioneta ki jo vodijo druge.tudi jaz velikokrat slišim kaj za mojim hrbtom še veliko huje.s tabo ni nič narobe si eden redkih primerkov ki ke to kar pač in se ne trudi biti popularen.čestitam ti!
Glede ljubezni pa ne hiti ko boš našel svojo pazi da te bo sprejela takšnega kot si in nebo hptela da postaneš nekdo drug.super si tak kot si.in objem ti pošiljam!upam da sem vsaj malo pomagala.🤗LP.MAJA 13 LET.
Almondmilk10
Objave: 7

ObjavaNapisal Almondmilk10 » 27 Mar 2020 18:20

Živijo,
Ne skrbi nisi edini. Včasih me je zelo skrbelo, da nisem imela prijateljev in sem se spraševala če sem sploh normalna. Moje mnenje, katero ne vzami resno, je, da dokler si srečen in ne kršiš pravic drugih, delaj kaj hočeš. To kaj te zanima ni čudno, če pa kdo tako misli pa se ne zmeni za njih. Sčasoma boš našel partnerja in prijatelje torej na tem področju neskrbi. Also on a different note, katera je tvoja najljubša knjiga?
Miles of smiles,
...