Kaj naj zdaj?

Vprašanja na tosemjaz.net.
Sgjhlzij

Re: Kaj naj zdaj?

ObjavaNapisal Sgjhlzij » 26 Avg 2020 01:13

Teh podatkov se na zzzs ne da dobiti? Ker to se mi zdi najbolj verodostojno ker dopolnilno je vezano samo na osnovno in zzzs določa kaj spada pod osnovno, kaj pod dopolnilno, kaj pod nadstandard. Zavarovalnice velikokrat napihujejo in oglašujejo, ker jim gre to v korist.
Po vašem se splača imeti tudi nadstandardna zavarovanja ali ne? Za zobozdravstvene storitve, v sloveniji so problem dolge čakalne vrste, itd? Če veste so vezana izključno na dopolnilno in brez tega se jih ne more imeti ali se jih lahko?
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Uredništvo » 26 Avg 2020 07:59

Pozdravljena,

v naši svetovalnici žal nimamo strokovnjaka s področja zavarovalništva, zato ti predlagamo, da za te informacije pokličeš na ZZZS ali katero izmed zavarovalnic oz. se pogovoriš s starši in se skupaj odločite glede zavarovanja.

Iz uredništva te lepo pozdravljamo.
Sgjhlzij

ObjavaNapisal Sgjhlzij » 07 Sep 2020 15:49

Za izobraževanje odraslih srednja šola je pisalo da na letnik je strošek 1600€, je možno to?

Tvoja sestrična, kako se je za maturo učila potem poleti?
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Uredništvo » 07 Sep 2020 15:59

Pozdravljena,

predlagamo ti, da se za cene posameznega izobraževanja pozanimaš na šoli, kjer program izvajajo.

Lep pozdrav iz uredništva To sem jaz.
Sgjhlzij

ObjavaNapisal Sgjhlzij » 11 Sep 2020 16:21

Tvoja sestrična, kako se je za maturo učila potem poleti?
Sgjhlzij

ObjavaNapisal Sgjhlzij » 15 Sep 2020 01:27

Kolikokrat se je dovoljeno vpisati v izobraževanje odraslih, v isti letnik, v isti program tudi morda? Imaš za 100% status?