help please...

Vprašanja na tosemjaz.net.
razočarana utrujena

help please...

ObjavaNapisal razočarana utrujena » 28 Nov 2019 01:00

pozdravljeni..zanima me kako najti osebo za resno zvezo...poskusila sem na twoo badoo so samo avanture... in sami cudaki... ona- on mi ne ustreza sem bila samo parkrat gor... mislila sem ona on dogodki v zivo..sem osamljena...zelela bi ljubezen ne samo seks.pozornost sprehode potovanja večerje druzenje ..nazalost samo seks do zdaj je bil..brez pozornosti..oz le malo ljubezni.vsi moji odnosi so cudni.... sem osamljena, brez stikov zunanjega sveta... z sorodniki smo v konfliktih... sem nedruzabna nekomunikativna ogromno posmehovanj sem dozivela z strani vrstikov moskih bivsih fantov sodelavcev...
kako pozabiti preteklost... imam ogromno bolečine v sebi...delala sluzbe kjer je bilo ogromno mobinga ...sikaniranja ... sluzbe sem delala ker sem ugajala mami...ne sebi..zanima me deloz kozmetiko...ličila obozujem..imam vse nacrtovano kje in kam oz pri kom bom sla..pa vendar ljudi imam že na seznamu, ko moram iti k njim... ampak vedno se vrtim v krogu..vedno iscem tudi knjige....sem jih ze ogromno nasla...se dobro da sem samoiniciativna.... se izobrazujem kolikor se le da...

imam pa hobije oz zanimanja... vendar sem zelo asocialna..nesrečna v sebi..socialna fobija..pomanjkanje imam na vseh področjih...od tega da nemorem najti dobre službe plačane..vedno delati za drobiz.. vse imam v planu.... in postati fit in zdrava in bogata in slavna make up artistka..pomoč sem si ze poiskala.bojim se,da nisem narcistična....nekje so bile zal neuspele terapije premalo znanja in nasvetov.......nepravi terapevti ali predrage terapije... in tudi narocena sem pri psihoterapevtu vendar sele v januarju... ta pa je eden boljsih v slo...
včasih sanjarim o bogatstvu slavi...zanimajo me dragi hoteli dobra avta...potovanja na luksuzne destinacije...se čimveč izobrazujem tudi sportam vcasih... ampak kaj ko me tudi na fb dodajo cudaki... poroceni starcki z otroci...sita sem jih..ogromno fantov me je tudi izrabilo..eden celo vzel na silo... včasih sem seksala tudi z odporom..čeprav je le redko bil seks tudi lep..ampak nikakor ne morem doziveti orgazma...moskih se bojim.kljub temu, da je oce bil do mene nasilen si se vedno zelim moske druzbe..potiho vseeno upam, da je nekje clovek, ki me bo imel rad ...

je pa res, da imam ogromno strahov...
strah pred ljudmi, zivimi in mrtvimi strah pred pokopališči.strah sem si poskusila odstraniti z gledanjem teh stvari ampak je samo se huje..bojim se duhov...ceprav doma nič nimamo.se ne dogaja..prividov nimamo....me pa zelo zanima ta tematika...nadnaravno in paranormalno...

sem si pa nasla tudi knjige in podjetnike, ki bi mi pomagali... ampak vedno pridem do zaključka in vrtenja v istem krogu... treba jih je plačati... in to ogromne tisočake...vem, pa da so bili tudi oni nekje na dnu nekoč...
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Re: help please...

Uredništvo » 29 Nov 2019 13:40

Odgovor svetovalca

Pozdravljena, za odgovor tebi sem pa potreboval kar nekaj časa, da sem uredil misli. Strinjam se, da potrebuješ pomoč, zato sem vesel, da čakaš na termin pri terapevtu, ki ti vliva upanje (eden boljših v Sloveniji, praviš….). Takšnega, res dobrega, po mojem prepričanju tudi potrebuješ. V tvojem pismu namreč prepoznavam kar resne težave (hujšo patologijo), ki zahtevajo redno, resno in dalj časa trajajočo psihoterapijo. To najbrž veš, da vsakomur tudi ne znamo in ne moremo pomagati, vsaj do tiste mere ne, kot bi on sam rad. Vsekakor ti privoščim, da zaživiš življenje, kot si ga želiš. In glede tega, da je med množico zemljanov (pa najbrž ne preveč daleč od tebe) kdo, ki te bo lahko imel rad, sem pa skoraj prepričan. Rad, takšno kot si.

Zato nikar ne obupaj, tudi glede uspeha terapije ne, vztrajaj dovolj dolgo in stori, kar je v tvoji moči.

Držim pesti,
Heliodor Cvetko, psiholog in psihoterapevt iz Svetovalnega centra Mari bor.