Droge

Vprašanja na tosemjaz.net.
Ohhhh

Droge

ObjavaNapisal Ohhhh » 15 Maj 2019 19:23

Ojla!

Pise vam biusa odvisnica drog. Cista sem 8 meseceu kar je zame veliko. Zadnje case zelo podozivljam obcutke ko sem bila na drogi. Zaspana sem, nic se mi neda, srce mi mocno bije, vse se mi zdi zelo oddaljeno. Najprej se mi pojavi velika sreca in imam filing da lahko naredim vse kar hocem...v drugi fazi pridejo obcutki ki sem jih napisala zgorej...in v tretji fazi sledi velikaaaa depresija in jok. Neupam si uprasati svojega psihiatra zato pisem vam z upanjem na odgovor ki bo meni koristen. Lp
škorpijonka21

Re: Droge

ObjavaNapisal škorpijonka21 » 16 Maj 2019 11:16

čestitam, da si že 8 mesecev čista. Ampak, kot najbrž že sama veš, 8 mesecev ni tako zelo dolga doba. Tvoje telo bo rabilo veliko več, da pride nazaj v ravnovesje, psiha še toliko več. naj te ne bo sram povedat psihiatru, on ni tam zato, da te obsoja, ampak da pomaga.
Ohhhh

ObjavaNapisal Ohhhh » 16 Maj 2019 22:35

Hvala vam za odgovor....bom zbarala use moci in mu bom povedala
Maša Martić
Objave: 5

ObjavaNapisal Maša Martić » 17 Maj 2019 15:06

Odgovor svetovalke

Tudi jaz ti čestitam za 8 mesecev abstinence!

Nihanja razpoloženja so lahko začasna posledica drog, morda se telo še privaja. Lahko pa so tudi prišle kakšne vsebine ven, ki so bile prej potlačene (tudi s pomočjo drog), in je fajn se o tem s kom pogovarjati.

A si kdaj pomislila, da bi šla na psihoterapijo? Na DrogArtu imamo svetovalnico, kjer bi se lahko pogovarjala o tem, kar doživljaš.

Pripenjam link do naše spletne strani, kjer lahko najdeš več informacij:
https://www.drogart.org/svetovanje/1150 ... lnica.html

Če te zanima, nas lahko pokličeš na 041 730 800. Smo dosegljivi od ponedeljka do petka, 9-16h.

Vse dobro,

Maša Martić
Svetovalka na programu PZG, DrogArt
škorpijonka21

ObjavaNapisal škorpijonka21 » 17 Maj 2019 18:45

Če se pa rada še kaj pogovorila o tem, ti lahko dam kak privat kontakt. jz sem šla 3 leta nazaj čez enako stvar.
Ohhhh

ObjavaNapisal Ohhhh » 21 Maj 2019 17:21

Imam enega psihoterapeuta in 1 psihoterapevtko in 1 psihiatrinjo in ze tako me morajo starsi peljati vse povsod tako da se nebi strinjali da bi hodila se k vam ceprav bi. Bom pa poklicala ko se mi bo to zacelo dogajat
Ohhhh

ObjavaNapisal Ohhhh » 21 Maj 2019 17:22

Lahko mi daste privat kontakt ker vem da me boste razumeli
Maša Martić
Objave: 5

ObjavaNapisal Maša Martić » 22 Maj 2019 10:42

Odgovor svetovalke

Fajn, da imaš toliko podpore! Če pa se ti bo kdaj zazdelo, da bi se pogovorila še z nami, si zelo dobrodošla.

Želim ti veliko sreče!

Maša Martić
škorpijonka21

ObjavaNapisal škorpijonka21 » 23 Maj 2019 20:15

Ohhh -, lahko mi pišeš na [email protected] gmail.com :-)