Nujno potrebujem pomoč

Vprašanja na tosemjaz.net.
Sunny_shine

Nujno potrebujem pomoč

ObjavaNapisal Sunny_shine » 11 Maj 2019 14:46

Imam bestija, ki bi nas lahko slikal na našem tekmovanju, za kar sem zelo vesela. Kot je običajno v skupinah polnih najstnic se z nekaterimi ne razumemo in vem, da se bodo afnali pred njim, se važili, govorile slabe stvari o men, in mi "skakali v zelje", kar me zelo odvrne od tega da bi mu sploh rekla, da nas naj gre slikati. Lahko poveste svoje mnenje in se mi pomagate odločiti?
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Re: Nujno potrebujem pomoč

Uredništvo » 13 Maj 2019 13:51

Odgovor svetovalke

Lepo pozdravljena.

Menim, da gre za odlično priložnost, če vas lahko tvoj najboljši prijatelj slika na tekmovanju. Predvidevam, da te ta prijatelj zelo dobro pozna, kar pomeni, da ne bo nasedal zgodbam deklet, ki jih ne pozna in ki želijo povzročati samo težave. Če pa te vseeno skrbi njihovo obnašanje in se bojiš, da bi vse skupaj vplivalo na vajin odnos, pa se mu zaupaj in povej, da so nekatera dekleta potencialno lahko nesramna, na kar pa žal nimaš vpliva. Če je res tako dober prijatelj, bo to razumel in ga mnenje drugih ne bo zanimalo. Če pa imaš neprijeten občutek in se ti zdi, da vse skupaj ni dobra ideja, potem pa se zato raje ne odloči.

Pa srečno na tekmovanju!
Marjetka Gojkošek, mag. psihologije
Sunny_shine

Re: Nujno potrebujem pomoč

ObjavaNapisal Sunny_shine » 16 Maj 2019 14:40

Hvala