Nemorem več

Vprašanja na tosemjaz.net.
Nemorem več

Nemorem več

ObjavaNapisal Nemorem več » 13 Jan 2019 22:53

Spoznala sem enega fanta pred nekaj tedni tam nekje 1 jan 2k19 in pol sma se zacela menjt pa na drsaliscu sma bla skup pa spomnim se ko sma se objela ko sma se vidla pa ko je rekel naj se vsedem polek njega pa ko sma se dva dni zapiredoma celi dan družila ko sma bla skupaj zunaj pa ko sma se gledala pa res je bil ful mi vsec pa lep pa vse pa se pijačo mi je častil, enkrat sem jaz njemu,pa drsala sma se skup na drsališču, pa ko sma skup sla na petrol ko si je on energijsko pijačo kupil, da bo lahko z mano celo noč za vikend pokonci in me je vprašal če bi še jaz kaj mela pa sem mu rekla da orbit(žvečilne) pa skup sma hodla pa vse perfect..pol sma se menila da bi skupaj v kino šla. On ima 9decembra rd jaz pa 9jan oba sma letnik 20p4 in samo 7km sma narazen.. Vsakdan me je kliknil se menil z mano, šla sma tudi call vsakdan skoraj in skupaj gledala filme vse kot mora biti.. Še prejšnjo soboto sva bla skupaj najzadnje tadi je blo najboljše res! Nepozabno! Še njegovo sestro sem spoznala, njegovega bratranca pa že od prej poznam.. Menila se sva da bi šla toto soboto v kino.. In naslednji dan v nedeljo mi je napisal, da nemore iti ker ima babica rojstni dan.. In sem jaz njegovo sestro vprašala in je rekla da nima ker je še mamo vprašala..sicer ga nisem nič sprasevala pa nic, ko sem zacela nekaj čutiti do njega sem vsak dan jokala in nisem vedela kako bo naprej da kaj če sva se tadi zadnjič videla.. Kaj če se nebova več. Še v četrtek me je kliknil, in mi napisal da me je malo kliknil ker se že dolgo nisva nič slišala.. Od kar sem začela nekaj čutiti do njega sem skos previdno pisala in vse me je takij začelo skrbet drugače sem začela razmišljat.. In tisti četrtek sva se najzadnje slišala.. In v soboto 12.1.2k29 vidim, da me je blokiral.. Sploh nevem zakaj.. Jokala sem celi dan.. Nemorem se sprijazniti zakaj.. Kaj sem naredila narobe????? Zakaj me je blokiral?? Ce se je prav rad menil z mano pa vse nemorem verjeti, še v sredo mi je čestital ker sem imela rojstni dan... Zakaj je to mogel storiti.. Danes sem z njegovo sestro bila skupaj na drsanju in na pijači on je ostal doma.. Klicala sem ga a mi je prekinil in sem mu napisala na messengerju sporočilo ampak ni odprl chata. Še zdaj ne.. Kaj pa najini spomini? Danes sem še govorila z njegovo sestro in sem ji vse povedala in je rekla da neve ampak da me razume kako mi je ker je bila že v isti situaciji.. Skoraj vse njegove družinske člane sem spoznala.. Njegovo mamo danes, na drsališču ko smo bli skupaj.. Naslednjič enkrat bomo šli na pijačo skupaj ker se z njegovo sestro super razumem ampak zakaj moram tako trpeti zakaj je to storil😭jaz cel čas mislim na njega in res mi nekaj pomeni😭prosim pomagaj mi nevem kaj naj naredim nič nemorem upam samo lahko, da me odblokira kdaj nazaj in da bi spet bila prijatelja kako me lahko samo odjebe😭kot sem ga spoznala za njega so vse njegove sošolke kurve in je bolj agresivne sorte no do mene ni bil, toti njegovi pogledi, pa ko me je v ustnice pogledal😭😭jaz celi čas razmišljam o njemu nemorem vec 😭zakaj se to dogaja prav meni, zakaj😭prosim pomagaj mi 😭in potem mi pridejo na misel še samo čudoviti trenutki z njim, njegov objem, pogled, njrgove besede😭dejansko poznam že njegovo družino lahko bi bila kdaj kaj več mela sem neko upanje a je šlo vse nekam.. Eh 😭😭😭prosim vas jaz rabim pomoč ne zdržim več totih muk dovolj imam vsega😭😭nikoli nisem imela sreče z nobenim fantom😭😭
Prosim odgovor

Re: Nemorem več

ObjavaNapisal Prosim odgovor » 14 Jan 2019 21:41

Prosim odgovorite mi no ker se bom prej ubila😭😭😭😭
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Uredništvo » 15 Jan 2019 12:16

Pozdravljena Prosim odgovor.

Tvoje vprašanje smo poslali svetovalki, ki ti bo odgovorila v kratkem.

Verjamemo, da so trenutki, ki jih preživljaš težki. Če bo stiska med čakanjem na odgovor prehuda, ti predlagamo, da se obrneš na katerega izmed kriznih telefonov, kot je TOM telefon na številki 116 111 (vsak dan od 12h do 20h) ali Klic v duševni stiski na številki 01 520 99 00 (vsak dan med 19h in 7. uro zjutraj). Ali pa nam piši osebno na naš mail: [email protected]

Še več informacij o tem, kje vse lahko poiščeš pomoč, pa lahko najdeš na naslednji povezavi: http://www.tosemjaz.net/kam-po-pomoc/

Lep pozdrav iz uredništva
Odgovorprosim

ObjavaNapisal Odgovorprosim » 15 Jan 2019 15:06

Danes smo bli na gledaliski predstavi in je on bil tam in me je videl in ni prisel do mene.. Kaj naj naredim.. To se je novega kaj je blo z vezi njega.. Nisva iz iste šole samo vidiva se lahko kdaj koli
nihče

ObjavaNapisal nihče » 18 Jan 2019 15:41

Hej
Vem kako se počutiš in vem kako je ko te nekdo kuj tak odjebe ampak vrjemi tudi če ti je ta oseba ušeč vrjemi da ni pravi če je takšen vrjetno je prestrašen ali pa se mu meša ampak ti si dovolj sposobna prijazna in čudovita punca ki ve da se ne rabi ubadati z tem.Nerabiš si narediti ničesar ne končuj svojega življenja uživaj z ljudmi ki te majo radi mlada si ne oziraj se na judi ki te prizadenejo oziraj se na sebe vsaj malo pojdi in se uključi v kakšno dejavnost bodi čim več z ljudmi ki jih imaš rada ne obupaj prehitro jaz vrjamem v tebe in vrjemi da te razumem in ti hočen s tem sporočilom samo pomagati uživaj v svojem življenju njega pa pusti primiru prej ali slej bo ugotovil kaj j izgubil in kaj bi lahko imel
Uživaj in upam da sem ti kaj pomagala <3
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Uredništvo » 21 Jan 2019 07:39

Odgovor svetovalke

Pozdravljena

Najprej se ti opravičujem za pozen odgovor. Žal sem bila prejšnji teden bolna in nisem odpisala prej. Vidim da si v veliki stiski. Žal pa mislim da veš, da tudi jaz ne vem kaj se dogaja v fantovi glavi. To ve edino on. Zato bi ti svetovala, da najdeš nek način da stopiš z njim v kontakt in ga povprašaš kaj je šlo narobe. Morda mu je bilo vse skupaj preveč in je rabil malo časa, da razmisli. Tako kot je pri tebi hitro steklo, da si se zaljubila, lahko da je bilo tudi pri njem. Zdaj pa se je morda malo ustrašil. To je čisto normalno. In ko je v gledališču prišel do tebe? Sta se kaj pogovarjala?

Morda fant rabi samo malo več prostora in se bo na tebe obrnil, ko bo pripravljen. Ne pritiskaj preveč in razmišljaj bolj pozitivno.

Lep pozdrav,
Doroteja Vodopivec, mag. psihologije
Odgovor prosim

ObjavaNapisal Odgovor prosim » 23 Jan 2019 18:13

Zdravo, vse do zdaj še zdaj me ni odblokiral in ja videl me je v prejšnji torek na gledališču ker mi je njegov bratranec rekel in ni prišel do mrne jaz pa njega nisem videla na gledališki predstavi.. In že od kar me je blokiral in odstranil na fbju nisva v kontaktu več.. Na sporočilo pa mi ni odpisal ko sem ga vprašala zakaj me je blokiral.. Takoj naslednji dan po predstavi oz gledališču pa mi je umrla babica.. To je bil moj najslabši trenutek v mojem življenju nevem sploh opisati v kako depresijo sem padla, ona je vedno poskrbela da sem bila sita in mi ugodila mojim željam, živeli svi v isti hiši.. Proti večeru je začela bruhat kri, klicali smo rešilce.. Držala sem jo za roko in ji govorila'babica rada te mam vse bo ok' a moja želja se ni izpolnila.. Nevem povedati kako hudo mi je bilo.. Včeraj je bil pogreb.. In zdaj sem dokončno psihično uničena..
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Uredništvo » 24 Jan 2019 12:24

Pozdravljena,

tvoje vprašanje smo že prejeli in je svetovalec nanj že tudi odgovoril. Ogledaš si ga lahko na naslednji povezavi: viewtopic.php?f=219&t=11014001&p=11019356#p11019356

Lep pozdrav iz uredništva