Izgubljena ljubezen

Vprašanja na tosemjaz.net.
Lejla335

Izgubljena ljubezen

ObjavaNapisal Lejla335 » 05 Dec 2018 20:17

Stara sem 16 let...nasla sem enga fanta..ki je ful lep...ful mi je vsec...sam sva ze mela preteklost in nwm ce se hoce enkrat biti z mano....takrat ko sva sla narazen sem padla v depresijo...sam zdaj sem ze boljs....vceraj me je en mali ful psihicno unico..reko mi je da nisem vredna zivljenja....da moji otroci ne bodo srecni z mano ko bom jih imela...spet me mika da bi se zacela rezat...kaj naj nardm????hvala
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Re: Izgubljena ljubezen

Uredništvo » 06 Dec 2018 10:35

Odgovor svetovalke

Pozdravljena Lejla335.

Pozivam te, lepo prosim ne škodi sama sebi. Noben človek ni vreden tega, pa četudi je opazka res bila zelo groba. Tisti, ki tako slabo misli o tebi, zagotovo ni vreden ne tvoje pozornosti ne česarkoli drugega. Ljubezen do sebe mora biti prva. Če ti te slabe misli ne dajo miru pa prosim poišči pomoč/pogovor pri psihologu. Mlada si, celo življenje in ogromno lepih stvari te še čaka, ne dovoli, da te kdo tako potolče, da bi škodila sama sebi.

Kar pa se tiče bivšega fanta - če ti je res všeč, mu povej. Iskren pogovor je najboljši vodič za sklepanje novih odnosov. Vprašaj ga kako on gleda na vaju in iskreno se pogovorita o svojih občutkih, potem pa bosta videla kako dalje.

Lepo pozdravljena,
Tina Rzeničnik Uršič, mag. psihologije
Lejla335

Re: Izgubljena ljubezen

ObjavaNapisal Lejla335 » 06 Dec 2018 19:23

Hvala...Vam...za odgovor...pomagali ste mi..vendar ta fant ne bo nikoli vec moj...zaradi njega sem skoraj naredila samomor..potem pa sem se spomnila na vase besede..hvala Vaam....