Tesnoba

Vprašanja na tosemjaz.net.
Confused

Tesnoba

ObjavaNapisal Confused » 05 Nov 2018 23:06

Hej
Pred nekaj meseci sem opazila spremembo v mojem mišljenju in občutkih. Postala sem negativna držim se zase pričakujem neugodne stvari velikokrat sem nervozna brez razloga in mišice mi začnejo nekako utripati in se tresti nevem kako bi to pojasnila tudi velikokrat začnem hitreje dihat vedno me je starh cisto vsega. Ce na televiziji slisim da vlamljajo v hiše ponoci ne bom mogla spat in zacela se bom potiti in drhteti. Ko sem to malo pogledala po spletu sem nasla izraz anksioznost oz tesnoba in sem naredila kar nekaj testov ki se jih nasla in povsod je pokazalo da imam priblizno 90% tesnobe. In ce je to res ne vem kaj narediti saj se mi zdi da moji dtarsi mi ne bi verjeli in bi samo mislili da se hicem cemu izigniti. Prosim pomagajte.
lala56987

Re: Tesnoba

ObjavaNapisal lala56987 » 08 Nov 2018 22:51

Zivjo, če mislis da si tesnobna in anksiozna ti predlagam da to najprej poves svojim staršem, saj ti bo potem vrjetno lažje, nesme te biti strah kaj bosta rekla, itd.... Potem pa odvisno kako močan je sam strah in če imaš poleg negativnih misli tudi neprijetne telesne občutke in panične napade in če to moti tvoje vsakdanje življenje. Vrjemi da nisi edina in da s tem ni nič narobe, lahko se zgodi vsakem.... Mogoče bi bilo dobro da poiščeš pomoč pri psihologu in mu zaupas kaj se ti dogaja, saj ti bom on vrjetno znal najbolje pomagati.