ogrci

Vprašanja na tosemjaz.net.
qwerty

ogrci

ObjavaNapisal qwerty » 12 Avg 2012 14:29

živjo ..mam eno nadlogo na obrazu ka noče stran: ogrci ....imam jih po nosu,licah bradi in čelu ...ubistvu povsod :( ..če jih stisnem potem ostane tam madež še kakšna 2 tedna( na licah), če pa jih stisnem na nosu in bradi pa takoj spet nastanejo, tako sem se odločila, da jih nebom stiskala in je sedaj samo še huje...povrhu sem dobila še ogromno mozoljev...use sm že probala od domačih pripravkov pa do lekarne...tudi z glino sem poskusila pa nič... imate kakšen nasvet'
jwslo
Objave: 5055

Re: ogrci

ObjavaNapisal jwslo » 13 Avg 2012 12:16

Naroči se h kozmetičarki, da ti strokovno očisti obraz.

Matjaž
Matjaž
jazverjamem
Objave: 349

ObjavaNapisal jazverjamem » 13 Avg 2012 14:00

Živjo,

Tvoja nadloga na obrazu, je čisto naraven pojav, zato najprej pojdi, k osebnemu zdravniku, ki bo za tvoj obraz nežno in brresplačno poskrbel.

jazverjamem
jazverjamem
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Uredništvo » 14 Avg 2012 10:42

Odgovor svetovalke

Pozdravljena,
verjamem, da so ogrci in mozolji zelo nadležna stvar. Pomembno je, da skrbiš za redno čiščenje kože (2x na dan) z ne preveč agresivnim čistilom, skrbiš za hidracijo kože (tonik) in izbereš primerno kremo za tvojo kožo. Res je bolje, da si mozoljev ne stiskaš, saj v nasprotnem primeru lahko ostanejo manjše brazgotinice. Če so težave resnično hude, se oglasi pri svojem izbranem zdravniku, ki te bo po presoji napotil k dermatologu.

Lep pozdrav,
Ana Tkavc, dr.med.