Pravila

Vprašanja na tosemjaz.net.
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Pravila

Uredništvo » 31 Maj 2017 12:58

V spletni svetovalnici www.tosemjaz.net lahko vprašaš za nasvet zdravnike, psihologe, socialne delavce in druge strokovnjake.

10 pravil:

1. Posvetovanje s strokovnjaki je anonimno in brezplačno.

2. Tvoje vprašanje ali sporočilo na forumu ne bo vidno takoj, ampak bo objavljeno s krajšim časovnim zamikom. Vsako vprašanje prispe najprej v uredništvo, kjer ga objavimo in takoj odpošljemo pravemu svetovalcu.

3. Vprašanje zapiši jasno. Konkretno opiši svoj problem. Vse, kar bo prejel svetovalec, bo le tvoj opis problema – in samo na podlagi tega ti bo lahko odgovoril. Če z odgovorom nisi zadovoljen, napiši podvprašanje.

4. Bodi potrpežljiv in mirno počakaj na odgovor svetovalca. Odgovor bo zagotovo objavljen v nekaj dneh.

5. Na internetu ne pričakuj čudežev in hitrih rešitev! Reševanje problemov terja napor in tvoje aktivno delo.

6. Bodi odgovoren in pošten v svojih vprašanjih in sporočilih.

7. Kadar se ti postaviš v vlogo svetovalca, se potrudi po svojih močeh. Vrstnikom bodi v oporo in pomoč. Vrstniško svetovanje ima veliko vrednost.

8. Bodi strpen. Spoštuj stališča drugih. Vsakdo ima pravico do lastnega mnenja. Ne žali in ne uporabljaj kletvic.

9. Izražaj se v jeziku, ki bo svetovalcem razumljiv.

10. Spletno svetovanje ne more nadomestiti svetovanja v živo ali obiska pri strokovnjaku.
zaljubljenapunca
Objave: 2

Re: Pravila

ObjavaNapisal zaljubljenapunca » 22 Nov 2017 14:53

Fajn
Hvala

ObjavaNapisal Hvala » 09 Feb 2018 20:57

Ta svetovalnica mi je kot mama ali pa sestra polepsala mi je najhujse trenutke in pomagala najtezje stvari. Dragi moderatorji in svetovalci hvala za vse, brez vas bi bilo moje zivljenje tezje. Se enkrat hvala
Lep pozdrav Hvala
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Uredništvo » 12 Feb 2018 14:47

Hvala tebi, za tole lepo zahvalo.
V veliko veselje nam je, ko izvemo, da smo (bili) komu v pomoč in oporo.
Vedno smo tu za vas!
Uredništvo.