Kako najti punco?

Vprašanja na tosemjaz.net.
pikec112
Objave: 2

Kako najti punco?

ObjavaNapisal pikec112 » 16 Maj 2007 22:45

Zanima me kako si lahko najdem punco. Star sem 12let in pol.
oblakc

Re: Kako najti punco?

ObjavaNapisal oblakc » 17 Maj 2007 19:28

hja.no tko let nimaš nekam velik:P
pomoje se punc lih ne išče.nevem pa kuko ti sprejemaš ljubezn oz. kaj je to zveza.ponavad si rd s človekom k ga maš rd.in ne kr z nekkm na silo.
če pa tko recmo želiš spoznt kšne punce pa nevem.razna dogajanja, u tvojem okolišu se zunej kej pojavli:P
pač bod v stku z ljudmi, da nove pol spoznaš. pa tud potem se mi zdi da je vredn da najprej res dobr vidš kašnje člouk in n ehodš kr z usako ker je ravn pr roki.
nevem no.splača se čakat na nekej k bo trajal več kt 2 tedna;)
čau*
:::Ł:::

ObjavaNapisal :::Ł::: » 17 Maj 2007 20:55

Lej ozreš se naokrog. Ko zagledaš kakšno lepo punco jo vprašaš za msn. No in ko imaš na msnju že kar veliko deklet jih oceniš z 1 do 5 ( pri tem upoštevaj zunanjost - videz in notranjost - karakter, okus,...) Joj prej ne pozabi preverit, če so samske. No potem pa tisti, ki je najlepša povej, da ti je fuul všeč in lahko da bosta hodila .(prek msnja je vse lažje) Če pa ne bo za to, potem pa vprašaj drugo uvrščeno na tvojem seznamu.

ps: Ni potrebno, da te je strah vprašat za MSN, saj to ni nič kaj takega. Poskusi pa boš videl, da bo puncam skor bolj nerodno kot tebi. ( pa še frajer boš, ker si upaš) Če ti ga pa slučajno noče dt , se pa ne sekirat, punc je veliko. Če te je pa meybi sram pred njo, se pa ne sekiri, ker bo itq kmal puzabla.

Velik sreče! Pa upam da je dobr predlog!
mawrica

ObjavaNapisal mawrica » 18 Maj 2007 10:59

=)
Zdravo!
=)

khm...star si ...skoraj 13..pa študiraš kako najti punco..=)
po moje da je bolje da študiraš tako..ko te bo punca opazila in ji bo na tebi dosti všeč ti bo dala vedet=)
če pa si tako zelo želiš punce,poskusi spoznat čimveč sovrstnic=)vendar ne dregaj predaleč=)
vesnaca
Objave: 226

ObjavaNapisal vesnaca » 18 Maj 2007 23:17

Zelo mlad si še in se ne obremenjuj s tem. Ko bo prišel pravi čas zate jo boš že našel.
bad
Objave: 7

ObjavaNapisal bad » 19 Maj 2007 20:49

ja jst ti pa tko povem!!da ne kr ene k jo prvič vidš oz da kr tam eno zapecaš pa ti pol žez 1 tedn ni več ušeč pa jo odfukaš pa čese je po možnosti una zalubla u tebe jo bo to prizadel!!!!!!!!!tko da to ne deli!!!!!!!!!!!!raj počak da ti una da mau vedet da si ji ušeč!!!!no upam da sm ti stem kej pomagala
caw

pr.iz kod ap si ti sploh???
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Uredništvo » 21 Maj 2007 12:55

ODGOVOR SVETOVALKE

Pikec, zdravo!

Razumem, rad bi imel punco. Ampak včasih je treba na ljubezen oziroma pravo punco malce počakati. S tem, da si samski, ni nič narobe. Važno je, da nisi nestrpen in da ne iščeš na silo. Najboljše stvari se zgodijo takrat, ko tega ne pričakujemo. Vzemi si nekaj časa in punce skušaj najprej samo spoznavati – da ugotoviš, kaj ti je na njih všeč, kakšno bi sam rad ipd. Saj ni treba, da iščeš »punco«. Ustvari si sprva nek krog prijateljic, pojdi z njimi na kak sprehod, v kino, kolesarit, se rolat, igrat kak šport in podobno. Slej ko prej se bo že pojavila ena, ki ti bo všeč. Ker ponavadi je tako, da ravno takrat ko nekaj namenoma iščemo in to hočemo, takrat tega ne bomo našli oziroma dobili. Daj si čas. Glej, saj si še zelo mlad in imaš še ogromno časa. Veš, koliko punc še čaka nate. Jaz sem prepričana, da se bo ljubezen zgodila ravno takrat, ko je ti ne boš lovil – ampak bo ulovila ona tebe.

Srečno!

Andreja Reberšak, prof. angleščine in slovenščine
-ma-rt-ina
Objave: 1

ObjavaNapisal -ma-rt-ina » 24 Maj 2007 12:07

vsak bi mel rad fanta in punco že zelo zgodej. nakateri jih nejajo že več, nakaterim pa to negre....mislim da se boš moral malo bolj potruditi.
lahko flirtaš-samo ne preveč ker nekaterim to sploh ni všeč.lahko jo vrprašaš za telefon.msn ,,,,,,in tako dalje.predvsem bodi previden.pounu sreče.haha
Praprotnik94

ObjavaNapisal Praprotnik94 » 14 Sep 2011 20:46

dober dan

Star sem 17 let in sem se spoznal na bazenu z dekletom. :)
Sedaj pa mene zanima kak bi jo lahk jaz najdel.
Nevem pa kako se pise vem pa tudi da je iz ormoza ime ji je pa Melani
Hvala za lep odgovor :)
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Uredništvo » 19 Sep 2011 10:08

Odgovor svetovalke

Pozdravljen!

Poskušaj se spomniti čim več podatkov, ki ti jih je med pogovorom razkrila o sebi, morda ti bodo prišli prav pri iskanju. Premisli, če morda poznaš koga, ki bi jo lahko poznal in bi ti tako pomagal navezati stike. Lahko pa jo poskusiš najti preko facebooka oz. preko katerega drugega socialnega omrežja. Morda, bi bila to še najlažja pot, saj v Sloveniji ni veliko deklet s tem imenom. Skratka, poskušaj se spomniti čim več podatkov, ki ti jih je o sebi sporočila in bi ti lahko koristili pri iskanju ter pomisli, kdo od prijateljev oziroma znancev, bi ti pri iskanju lahko pomagal.

Želim ti veliko sreče in uspeha pri iskanju dekleta :)

Anja Kragelj, študentka psihoterapije