ljubezen

Vprašanja na tosemjaz.net.
Jacko::tsj

ljubezen

ObjavaNapisal Jacko::tsj » 18 Maj 2001 15:26

Kako naj osvojim dekle, ki mi je full všeč, ona to ve, ampak sem kot stena zanjo?
xxxx::tsj

Re: ljubezen

ObjavaNapisal xxxx::tsj » 20 Maj 2001 20:00

Naj te nebo sram it do nje pa jo malo sprašuj kaj ti jaz vem kako. Nekaj si zmisli.
Vprašaj jo če .... You know.
odgovor psihologa::tsj

ObjavaNapisal odgovor psihologa::tsj » 21 Maj 2001 13:15

V takem položaju ti lahko priporočam predvsem vztrajnost. Če si za dekle kakor »zid«, poskrbi, da bo na njem kaj zanimivega (okno na zanimivo pokrajino, vrata v želeno hišo, freska z zanimivo vsebino ali estetiko ipd.). To je seveda prispodobično, realno pa pomeni, da se še bolj zanimaj za njene hobije, njene vrednote (kaj ceni). Poskusi se uveljaviti na teh področjih. Ves čas ji ne pozabi, dajati sporočil, da ti je všeč. Če to delaš že nekaj mesecev, bi bilo morda interesantno poskusiti, kako se bo dekle odzvalo na zmanjšano zanimanje zanjo s tvoje strani. Tu imam v mislih ravno nasprotno obnašanje, kot sem ti ga priporočil zgoraj - to je, da ji prenehaš dvoriti in se začneš zanimati za katero drugo dekle. Vendar s tem ne poskušaj prehitro, ampak res šele po mnogih mesecih (vsaj osmih). Upam, da ti bo uspelo!

Matej Žnuderl, univ.dipl.psih.
xyx::tsj

ObjavaNapisal xyx::tsj » 28 Maj 2001 06:56

No jz bi sam rekla: naj te ne bo strah pa stop do nje, pa se začnita pogovarjat.Začneš lahk pa npr. Al mi lahk poveš ka je blo pr slovki za dn? Pa ti povem, da bo prjel.
Vsaj pr men bi...
P.S Mislim, da se vsaka punca rada pogovarja s fanti, če so prijazni in po mojem, ce boą prjazn te bo čez čas punca imela za dobrega prijatelja (mogoč pol kasnej tud kej več...)