zveza

Vprašanja na tosemjaz.net.
ančkaaa

zveza

ObjavaNapisal ančkaaa » 09 Sep 2019 15:24

Ziviji stara sem 17 let moj fant pa 20 z fantom sva ze kar nekaj let skupaj.Naj povem da me ima zelo zelo rad saj mi med seksom in ko je pijan vse pove po resnici da me nikomur nebi dal in tako dalje. Verjamem mu in zaupam tudi jas ga nebi prevarala kot on meni rece da me ne bi. zadnje case me moti ker se veliko druzi z natakarico ki jo zelo dobro poznam. vem da se vsakemu ponuja in moti me ker se pred mano z njo pogovarja o svoji sluzbi placi in povsem se z njo smeji kakor se z mano ne. povabil jo je da gredo z prijatelji ribit in to me je zelo razjezilo in sem se cel vecer nanj jezila.Ali mu naj verjam da me ima rad ali ne saj nevem ali je problem v meni ali v njem ker jas nimam moskih prijateljev in tudi prijateljic ravno ne.On je vse kar imam prosim pomagajte.
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Re: zveza

Uredništvo » 10 Sep 2019 12:32

Pozdravljena.

Na samem začetku si povedala, da te ima zelo zelo rad in da ti vse pove po resnici. Če je temu tako, potem ne vidim težav. Direktno ga vprašaj ali si želi imeti kaj s to punco in ali mu še lahko zaupaš. Velikokrat pa najdemo prijatelje s katerimi se lahko pogovarjamo tudi kaj drugega, kot se s partnerji ne. Odvisno je s kom si v zvezi in kakšen je vajin odnos. Ljubosumje pa žal prihaja iz nas samih. Kar pomeni, da se moraš vprašati zakaj te skrbi to druženje in česa te je strah. Ko dobiš odgovore, pa mu le zaupaj.

Lep pozdrav,
Doroteja Vodopivec, mag. psihologije