Valeta

Vprašanja na tosemjaz.net.
random
Objave: 1

Valeta

ObjavaNapisal random » 05 Sep 2019 20:38

Zdravo, jaz imam letos valeto in še vedno nimam plesalca. Naša šola ni ravno velika in v mojem razredu je razmerje 13 punc in 8 fantov, kar pa pomeni da so že vsi fantje dogovorjeni z 'popularnimi' puncami (definitivno nisem ena izmed njih). Nevem kaj naj naredim ker nepoznam nobenega fanta, ki bi ga lahko vprašala. Razmišljala sem že, da bi vprašala koga iz 8. razreda, pa se mi zdi malo čudno glede na to da se z nikomer ravno ne poznam... moja zadnja možnost je, da plešem z punco, ali fantom od svoje sestre (12let starejši od mene). Prosim za kakšen nasvet...
Sjjsjs

Re: Valeta

ObjavaNapisal Sjjsjs » 06 Sep 2019 21:36

Kot prvo noben ni vreden vec od tebe. Ce bo kdo hotel plesati s tabo, te bo fant moral uprasat, ne pa ti njega pac tko gre. Solsko leto je se dolgo in stvari se bojo se velik spremenile, pac jst vem k sm biu lani 9. razred in pac je bla cela drama glede tega. Ce pa slucajno ne dobis soplesalca, je pa moznost, da pleses z punco, lahko pa ti tudi dajo, iz plesnega drustva (ne vem ce se tko rece) kaksnega plesalca, tkoda se ne splaca sekirat glede tega tok. Mas pa tut najbrz fante iz npr. 9.a oz iz drugih odelkov, pa te bo lahko od tm nekdo uprasu.
Hej

Re: Valeta

ObjavaNapisal Hej » 08 Sep 2019 17:41

Jaz sem meu lani valeto in nisem najdu soplesalke vse do 1 meseca pred valeto in verjemi da fantje razmišljajo isto kot ti in zagotovo je tam nekdo ki bi želel iti s tabo, jaz recimo imam kar majhno smopodobo in nisem izbral poguma da bi katero vprašal in me je kar ona povabila tudi ti lahko povabis koga sploh pa saj je tudi sosednji razred zakaj ne povabiš koga od njih in jaz recimo lani bi dal vse samo da bi imel soplesalko, zagotovo bo vse dobro vem da ti nisem kej prevec pomagu ampam adijo

Ps: ne vprašaj ga prek telefona jaz kreten sem to lansk let naredu in sele zdej videm kok je blo to neumen