bedn lajf /:

Vprašanja na tosemjaz.net.
boredtodeath

bedn lajf /:

ObjavaNapisal boredtodeath » 14 Avg 2019 12:29

zivjo. stara sem 15 in moje zivljenje je... no grozno.
prvo kot prvo – nimam niti ene osebe,ki bi jo lahko identificirala kot prijatelja. saj imam neke kolegice, ki se druzimo v soli in to, a se izven sole nikoli ne videvamo. med temi poletnimi pocitnicami se nisem dobila z nobenim. ves cas zdim v hisi in se smilim sama sebi.
druga stvar je, da me je pustil fant. ze nekaj casa nazaj. ampak se vedno ne morem prebolet. bil je edini clovek na svetu, ki me je razumel in poslusal. in spravljal u smeh. zdaj tega ni vec. in pocutim se prazno. samo.
rada bi nasla nek hobi, ki bi mi krajsal cas in zapolnil to praznino. poskusila sem na primer hodit v fitnes. sprva mi je bilo res vsec in zdelo se mi je, da sem nasla pravo stvar. cez cas pa sem opazila kako izstopam. vsi ljudje tam imajo dobesedno popolne postave, samo jaz ne. jaz sem dalec od tega. precej debela sem. in pocutim se kot neki outsider. zdi se mi, da me vsi gledajo in da se vsem zdim smesna.
ne vem. obcutek imam, da nimam vec za kaj ziveti. itak nic ne pocnem. ceprav bi rada.
prav ljubosumna sem, ko na socialnih omrezjih vidim slike,na katerih se vsi druzijo med sabo. tudi jaz bi se rada. mama mi veckrat predlaga naj povabim te “prijateljice” iz sole. saj bi, a obcutek imam, da me ne marajo. ce bi me hotele v svoji druzbi, bi me povabile, a ne?
kaj naj nardim s sabo? :/
IonnaIonzvezdicau

Re: bedn lajf /:

ObjavaNapisal IonnaIonzvezdicau » 15 Avg 2019 13:45

Tudi ona rabi druzbo. Mogoce se poklikata in postaneta prijateljici?

viewtopic.php?f=219&t=11014972