Prva ljubezen

Vprašanja na tosemjaz.net.
love123

Prva ljubezen

ObjavaNapisal love123 » 17 Jun 2019 19:06

KAKO NAJ POVEM TEJ OSEBI , KI MI JE ZELO VŠEČ IN MU HOČEM POVEDATI DA MI JE VŠEČ.SAJ JE MOJA PRVA SIMPATIJA VEDNO GA SREČAM SE POGLEDAVA IN SE NIČ NE POGOVARJAVA. KO SEM BILA ENKRAT NA NOGOMETNI TEKMI JE HOTEL PRISTOPITI DO MENE IN NEKAJ POVEDATI VENDAR GA JE NJEGOV PRIJATELJ ZMOTIL.KAJ NAJ NAREDIM
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Re: Prva ljubezen

Uredništvo » 24 Jun 2019 15:56

Odgovor svetovalke

Pozdravljena,

obstaja ogromno načinov, kako simpatiji nakazati, da ti je všeč. Ko ga boš prihodnjič srečala, se mu lahko nasmehneš, lahko mu nameniš lep pogled, ga pozdraviš ali morda celo ogovoriš. Prav tako se še kdaj udeleži kakšne nogometne tekme, za katere veš, da jih obiskuje. Na tak način bosta lahko počasi navezala stik.

V današnjem svetu socialnih spletnih omrežij prav tako obstaja ogromno možnosti, da mu preko Facebooka, Snapchata, Instagrama in kar je še tega, nakažeš, da si ga opazila oz. da ti je všeč. Lahko mu na primer všečkaš kakšno fotografijo, ga dodaš na katerem omrežju in podobno. Mladi poznate ogromno načinov, ti pa izberi tistega, ki se ti zdi najbolj primeren.

Upam, da sem ti s svojim odgovorom pomagala. Če imaš še kakšno vprašanje, te vabim k dialogu.

Lep pričetek počitnic ti želim.

Lep pozdrav,
Tjaša Rola, mag. psihologije