postava

Vprašanja na tosemjaz.net.
nikolinca8

postava

ObjavaNapisal nikolinca8 » 13 Okt 2018 11:48

Pozdrav:) moj problem je da se v svojem telesu ne počutim dobro zato sem se odločila da bom poskusil več telovaditi in jesti zdravo in me zanima kakšno je vaše mnenje o mojem "vadbenem načrtu". 1x na mesec bi imela sadni dan in takoj zatem vodni dan. Čez teden bi tako nekako telovadila:
-PON, TOR, SRE- telovadba za celo telo in 1 dan cardio
-ČET-izmenjava zgornega ter spodnega dela telesa ABA (a-zgorni b-spodni del)
-PET-izmenjava zgornega ter spodnega dela telesa BAB
-SOB-izmenjava zgornega ter spodnega dela telesa ABAB
-NED-10/15 min teka, počitek
kako se vam zdi? bom hitro opazila napredek?
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Re: postava

Uredništvo » 16 Okt 2018 21:15

Odgovor svetovalca

Pozdravljena,

jaz mislim, da bi se splačalo tole bolje sestaviti. Če si motivirana in misliš v to vložiti veliko energije potem je res škoda, da bi vsa ta energija šla v nič.
Predlagam ti raje da poskusiš takole
https://www.youtube.com/watch?v=Z4ziWoCuf5g
https://www.youtube.com/watch?v=PhVIFo6aAU8
Tudi ta trening ni nek presežek ampak menim, da bo zate primeren. Poskusi narediti vsak dan oba treniga vmes med obema pa 2 minuti pavze. Potem pa sčasoma dodaj zraven še katerega na ta način ali pa ponovi katerega od teh.

Zelo težko je spisati trening nekomu, ki ga še nikoli nisi videl in ne veš kaj je sposoben. Trening niso le neke vaje po vrsti. Trening je sestavljen iz preudarno izbranih in po vrstnem redu razporejenim nizom vaj, ki so tam z nekim namenom. Popolnoma brez potrebe je da ločuješ nekaj za spodnji in zgornji del. Popolnoma brez potrebe je tudi, da si kompliciraš rutino z nekimi oznakami kot je kardio. Dejstvo je, da tisto kar boš počela v tem boš boljša. Vmes pa se ti bo oblikovala postava.

Lep pozdrav.
Mito Šinkovec, prof. športne vzgoje

www.mito.si
www.telodrom.com
123454532

ObjavaNapisal 123454532 » 18 Okt 2018 18:10

Najlepša hvala za pomoč! z kakšnimi vajami pa bi lahko odpravila celulit na nogah in zadnjici?
Lolikaaae

ObjavaNapisal Lolikaaae » 31 Okt 2018 19:54

Celilita ne mors znebit