strl mi je srce

Vprašanja na tosemjaz.net.
strl mi je srce

strl mi je srce

ObjavaNapisal strl mi je srce » 10 Okt 2018 21:24

Pozdravljeni!

Sem 14 letno dekle,on je sicer star 13 je pa isti letnik kot jaz..Z tem fantom sem spoznala prek discorda,27.2.2018 letos,skupaj pa sma bila amarca in aprila (1mesec) in sem ga pustila ker nisem več isto čutila do njega in nisma bila nekje 1 mesec pa pol v kontaktu potem pa spet nazaj in sma se začela pogovarjat in sva se spet oba zaljubila nazaj in sem se navezala zelo na njega in dobila močna čustva do njega in to res močna čustva, bluzila sma 3 mesece nekje od avgusta pa do nekje 3 oktobra nekje in z njim so bli vsi trenutki najboljši,te njegove tolažbe ob mojih težkih časih,najino super zaupanje(na začetku) skoraj sma bila že skupaj ampak on ima eno sošolko V( prva črka njenega imena) ,ki mu je všeč in ona gfa osvaja,ga izziva saj mi je to tudi sam povedal,in zaljubljena je v njega in vsi ga izzivajo z njo in tako dalje..Naprvo mu je šla na živce in ker je imel mene je njej rekel,da ima punco(mislil je mene čeprav še nisma bila skupaj)In ga je začela ignorirati in še rekel mi je,da mu je ona tečna čeprav muz je ful všeč ampak da sem jaz njemu stokrat bolj in da meen ljubi.In 3 oktobra sma se začela menit o tem keri so nama všeč keri fanti so meni in kere punce njemu ker me je zanimalo če bo mi priznal če še kero zraven gleda razen mene,in je rekel da neko A... in da se baje dobivata v Celju,in sem postala zelo jezna na njega IN MI JE REKEL DA STA SE NAJZADNJE ITAK VIDELA PRED 3 LETI..Čakaj malo..Pri 10ih letih je imel punco ali kaj?Ziher mi je lagal...In sma se začela kregat in mi je rekel besedo kurva in sem bila zelo ožaljena,šla sma v klic in sem mu rekla da kako mi lahko kaj takega reče ker to je zelo žaljivo in sem ga vprašala če je sploh keri punci to rekel kdaj ali samo meni in je rekel da samo meni in se je skos nekaj nazaj sam sebe zaščitil proti meni in sem rekla da brezveze se kregat in sma končala klic,in se tri dni nisma slišala in glih v soboto mi se je opravičil,ker mu je moja prijateljica pisala naj se mi opraviči ker je on zelo trmast in se noče ponižati za osebo,ki jo ljubi in je se mi opravičil,in mi napisal tako *opravičil sem se ti ker mi je tvoja prijateljica rekla naj se ti opravičim* in še mi dal zraven srček samo da bi mu oprostila in sem mu vseeno oprostila,drugo jutro pa me je spet ljubkovalno klical lubi pa to in sem bila tako vesela da sma si spet ok..in naslednji dan sma šla call in je mi v klicu povedal da je v petek,5 oktobra pred to soboto ko se mi je opravičil(6oktober) da mu je všeč ena druga,ki je prijateljica od njegove sošolke V,in sem mu povedala da jaz pa njega ljubim in je rekel *fajn* komaj sem se zadrževala... delala sem se kot da mi je vseeno in povedal mi še je da je čisto blizu njega doma ker sta se na izletu v petek 5 okt spoznala samo ne razumem,,zakaj mi je potem sploh se opravičil in mi spet pisal tiste ljubkovalne besede kot da sma nazaj ok sploh pa e čuti več enako?jaz sem do njega navezala močna čustva on tega nikoli nebo vedel jaz sem jokala za njim med tem ko on meni 3 dni ni pisal to zelo boli.. ampak ko sma klic končala sem se tako jokala da me je mama celo noč tolažila,zjutraj ko sem šla v šolo me je zelo bolela glava in še bruhala sem v šoli,že ob 4ih zjutraj sem se zbudila cela razjokana..In potem včeraj mi je napisal če grem call,bla sem cela iz sebe pa kaj ta fant je normalen?Strl mi je srce povedal da je v drugo,in zdaj hoče call z mano,kaj me pogreša?kaj misli da sem jegova igračka?? napisala sem mu da nemorem in je napisal da ok, in sem mu napisala da saj pa lahko gre z tisto V in Z call,pa je napisal da ju nima dodanih,pa sem mu odpisala:
*ja pol pa ju dodaj*
on odpiše:nimam ju dodanih
jaz:aha,potem pa ju dodaj
on:zakaj si ljubusumna
jaz:zakaj pa to misliš?
on:saj ne mislim.Jaz to vem
jaz: in zakaj veš?
on:Kr mi pišeš da naj grem call z njima
jaz:ja a ti nista oni všeč?
on:nisem rekel da mi ti nisi
nič u nisem odpisala...
In pol še mi je kasneje napisal da saj ve da sem z enima fantoma v klicu tzato nočem call z njim in sem mu napisala ja in če sem ,kaj si ljubusumen? pa je napisal da ni jlubusumen ampak da on ve da sem z njima v klicu..eh...
In danes 10.10.2018 mi napiše da mu je prijatelj povedal da naj bi si baje jaz pisala z njegovo sošolko V ta ko sem jo omenila zgoraj in sem mu rekla da ni res in mi ni verjel in je rekel da njemu verjame in sem mu napisala da ok..kaj naj storim?mama mi je rekla naj ga ne blokiram ker nikoli nevem kdaj bom človeka potrebovala da naj bom prijatzna do njega..skos ko mi pisat začne mi postnae slabo in srce mi tako nočno utripa in pogrešam te najine trenutke...Kaj naj storim?Prosim pomagajte mi jaz še ga vedno imam rada češrav ga po eni strani sovražim,ker mi take dela...Enkrat V,potem Z in potem jaz kot neki ljubezenski trikotnik da neve kero bi on izbral ..jaz tega res ne razumem pomagajte mi,že za vnaprej se vam zahvaljujem da ste si vzeli čas zame in mi svetrovali.Lp
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Re: strl mi je srce

Uredništvo » 11 Okt 2018 12:19

Pozdravljena strl mi je srce,

v uredništvu vidimo, da si svoje vprašanje že objavila v drugi temi, v kateri ti je svetovalka tudi že odgovorila.
Na to vprašanje ti dodatno ne bomo odgovarjali.

Prosimo spremljal temo, ki si jo objavila in si oglej odgovor svetovalke: viewtopic.php?f=219&t=11013511&p=11017732#p11017732

Lep pozdrav iz uredništva