Osvajanje punc

Vprašanja na tosemjaz.net.
Slovenski patriot
Objave: 28

Osvajanje punc

ObjavaNapisal Slovenski patriot » 17 Apr 2018 13:13

Dober dan
Rad bi kaksen nasvet glede tega kako osvajati dekleta. Kakršnikoli predlogi so dobrodošli hvala že v naprej lp
Lololo

Re: Osvajanje punc

ObjavaNapisal Lololo » 18 Apr 2018 14:52

Rekla bom sam kako jih ne: ne se punci prpopat na rit in lazit za njo kamorkol gre!moj sosolc mi to pocne in js ga mam POLN KUFR!!
Slovenski patriot

ObjavaNapisal Slovenski patriot » 20 Apr 2018 11:40

Ja najlepša hvala za tooe
Ali mi lahko še kdo pomaga? Rrs bip bi vam zelo hvalezen za kakrsnokoli pomoc
Yodeling kid

ObjavaNapisal Yodeling kid » 24 Apr 2018 01:07

Pozdrav!

Pri men osebno je zmeraj delovalo da smo se ga z frendi napili, pol si pa mal več upaš in punce sprašuješ kar ti pride na pamet, če pa narrdiš napako pa se lahk naslednjič opravičiš in uporabiš izgovor da si mešov pijače in biv zlo pijan in pač nisi vedu ka delaš, lahk tut rečeš da se večino ne spominjaš.

Lep Pozdrav ;)
Slovenski patriot

ObjavaNapisal Slovenski patriot » 26 Apr 2018 14:39

Hvala vama obema. Yodeling kid
To kar sipa ti rekel moram pa probat, katkol recem mam izgovor ;).
Ben123
Objave: 5

ObjavaNapisal Ben123 » 29 Apr 2018 11:20

Zdravo,
sama imam fanta s katerim sma skupaj že več kot eno leto, razlike v starosti pa sma 2leti. Hotel me je spoznati ampak je bil zelo sramežljiv a sma se na koncu vseeno spoznala. Zato sma se 3dobre mesece le pogovarjala oz. imela "fixe" da bi me pridobil in potem me je V ŽIVO vprašal če bi bila njegova puca. Moj nasvet je da če boš punco vprašal če bi bila s tabo skupaj jo vprašaj v živo. Ne druži se veliko z drugimi puncami in jim ne pošiljaj srčke, ipd. saj smo punce zelo ljubosumne in občutljive.
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Uredništvo » 30 Apr 2018 08:20

Odgovor svetovalke

Pozdravljen!
Želiš si predloge, kako osvajati dekleta. Prepričana sem, da če malo pobrskaš po našem forumu, boš našel precej informacij na to temo.

V grobem pa ti lahko odgovorim tako - če se želiš določenemu dekletu približati, jo pobližje spoznati in kasneje osvojiti, je pomembno, da ji nameniš pozornost. Če še nimata razvitega nekega odnosa, ji najprej pokaži, da ti je všeč - npr. jo večkrat poglej in pogled malo zadrži, se ji nasmehni, jo pozdravi, jo kaj vprašaj ... Tako ji boš pokazal, da te zanima. Hkrati pa boš videl, kako se bo nate odzvala ona. V kolikor se še ne poznata, je seveda smiselno, da pristopaš počasi, da ji daš čas.

Če se že poznata, pa ji pozornost lahko namenjaš na način, da se z njo pogovarjaš. Recimo o zadevah, ki so vama skupne (npr. če vaju zanima kaj istega), ali jo vprašaš o stavreh, ki njo veselijo, ali o šoli, glasbi ... Možnosti za pogovor je veliko.

Seveda pri teh pristopih do dekleta upoštevaj tudi to, kar je zate samega sprejemljivo. Saj če se boš 'silil' v nek način obnašanja, ki tebi osebno ni blizu, se bo to opazilo in občutilo. Torej bodi to, kar si.

In srečno!

Saša Marija Ratnik, psihologinja
kika123
Objave: 22

ObjavaNapisal kika123 » 30 Apr 2018 13:47

Če ti lahko pomagam sem punca: probaj jo razveseliti z kakšno čokoladko ali čim takim, poskušaj se pogovarjati z njo (ampak ne nadleguj je), če ji všoli ne gre pri predmetu ji predlagaj da ji lahko pomagaš.

LP