Cel cas je ob meni

Vprašanja na tosemjaz.net.
Lotgirl321

Cel cas je ob meni

ObjavaNapisal Lotgirl321 » 10 Jan 2018 23:35

Zivjo sem 14 in imam tezavo..pred nekaj casa sem si z enim zacela pisati po snapchatu... Pol pa sva se dogovorila da greva v kino.. Vendar le prijateljsko. Ko sva se srecala se mi je zdel super in prijezen vendar ni bil.. Pac najprej sva le sedela tam se pogovarjala in gledala filmm potem pa me je prijel za roko... Nisem vedla al naj umaknem al ne zato sem pustila.. Nekaj casa sva bila tako in ko sva se spet pogovarjala je premaknil svojo roko tja doll.. Pac nebi bil problem ce se ne bi zmenila da sva le prijatelsko... Zato sem vstala in odsla iz kina.. Rekla sem mu da se z njim ne morem vec druzit ... In cez nekaj dni smo odsli jaz pa se dve moji sosolki v europark in mi je zacel pisati.. Da me ima rad in da bi naredil vse za mene.. Zadnjic smo odsle s kolesom in je odsel za nami pa bilokam grem je tam on... Jas tega vec ne zdrzim... Moja mama mi nicesar ne zeli vrjeti in ko sem ji povedala za to je rekla da je bil dober fant in da on ziher tega nebi naredil... Prejsnji teden pa sem delala powerpoint predstavitev pa je kar naenkrat vdrl v mojo sobo... Bila sem sama doma in zato me ga je blo strah... Zacel me je poljubljati in ni hotel nehati... Za tem je hvala bogu prisla moja mama in naju videla ampak pravi da je to naredil ker sem verjetno to hotela jaz... Nwm kako naj mi vrjame??? Kaj naj naredim glede njega??