Kako osvojiti fantovo srce

Vprašanja na tosemjaz.net.
Rabimpomoc

Re: Kako osvojiti fantovo srce

ObjavaNapisal Rabimpomoc » 23 Jan 2018 14:42

Pozdravljeni!
Danes ko smo šli moj sosed jaz in on skupaj domov smo se pri njegovi hiši ustavili in se pogovorjali. Potem je moj sosed začel govoriti in po cesti z kredo pisati moje ime. Za tem je fant (kateri mi je všeč) začel dol brisati moje ime ker je videl da mi ni všeč da piše moje ime. In tako se je nadaljevalo dokler nisem stopila do soseda in on je stopil na ime (moje) katerega je začel pisati po cesti. Potem je rekel da naj grem stran da ne bo fant (kateri mi je všeč - zraven je bil) ljubosumen nanj.

Da ne pozabim. Včeraj smo v šoli smo se sami določali za v skupine za učenje in ko sem se jaz za skupino eno javila je še fant dvignil roko da bo tudi on v tej skupini.

Prosim vas za hiter odgovor in hvala za odgovor.
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Re: Kako osvojiti fantovo srce

Uredništvo » 25 Jan 2018 08:20

Odgovor svetovalke

Pozdravljena!

Iz napisanega sklepam, da se te torej ne izogiba, kot si sklepala sama v zgornjih sporočilih, temveč je blizu tebi, kar je pozitivno. Tudi njegovo vedenje nakazuje naklonjenost.

Pravzaprav sva do sedaj izčrpali že vse kar lahko narediš v različnih situacijah, tako, da sama presodi, kaj bi bilo najbolj ustrezno. Sama fanta poznaš najbolje, prav tako poznaš najbolje sebe. Če povzamem, lahko predlagaš iskren pogovor ali druženje. Če meniš, da se pogovoru izogiba, pusti času čas in naj sam pristopi do tebe, ko bo pripravljen. Če meniš, da nisi edina njegova simpatija, ne sili vanj, lahko predlagaš le druženje, drugače pa ostani samozavestna in nasmejana v njegovi družbi. Če hodita skupaj domov, sta v šoli in še v učni skupini, potem resnično veliko časa preživita drug z drugim. To pomeni, da imata in bosta imela še veliko možnosti, da začneta pogovor, se družita in obnovita vajin odnos. Žal pa čudežnega recepta, kako čim hitreje priti do želena, ni.

Ostani potrpežljiva in verjemi v pozitivno! :)

Urška Mlinar, psihologinja