vprašanje

Vprašanja na tosemjaz.net.
jazverjamem
Objave: 349

vprašanje

ObjavaNapisal jazverjamem » 24 Sep 2017 20:49

Pozdravljeni,

nabralo se je nekaj vprašanj. Upam, da dobim odgovore :)

Na tržišču se je pojavila nova super depilacijska krema L****a. Mislim, da vsi vemo za kakšen izdelek gre. Postopek je takšen, da kremo namažeš po delu telesa, kjer se hočeš znebit dlak, počakaš 5 minut, nato pa ta predel spereš pod H20. In znebiš se dlak.
Seveda jaz ne bi bil jaz, če zadeve nebi preizkusil. Konec koncev nisem izjema, vedno imam po britju, kakšno rdečino itd.
No pri tej kremi tega nisem imel. Tudi deluje 100%. Me pa strokovno zanima kako ta krema deluje? Morda veste? Je to zdravo? Kako je to sploh mogoče?
Bi rekli, da je zadeva draga? Sploh ne. Paket britvic stane več.

Drugo, kar pa me zanima je njihov dezodorant. Ne sprašujem po izkušnji (da ne bo pomote), ampak kako lahko stvar deluje tako, da zavre neprijeten vonj, deluje 3 dni, kljub umivanju, pri tem pa se normalno potiš? Poleg tega pa prodajalec jamči, da gre za naraven izdelek.

Vesel bom odgovora v kolikor ga imate.

Hvala.
jazverjamem
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Re: vprašanje

Uredništvo » 26 Sep 2017 11:07

Odgovor svetovalke

Žal ne vem o katerem izdelku govoriš, ker je ime izbrisano. Ne vem koliko stane in resnično nisem kemik, da bi se spoznala v njeno natančno delovanje. Vse depilacijske kreme delujejo tako, da razgradijo dlako ob njeni korenini. Verjetno je to kar močna kemikalija, saj ti odstrani tudi odmrlo povrhnjico, zaradi česar je koža po depiliranju zelo gladka. Prav tako ne vem o katerem deodorantu govoriš. Žal ti ne morem veliko pomagati.

Lep pozdrav,
Tina Naranđa, dr.med.,
specializantka pediatrije
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Uredništvo » 26 Sep 2017 11:11

Pozdravljen,
glede na to, da zdravnica ne pozna izdelkov, za katere si želel, da jih pokomentira. Na našem forumu pa (kot veš in si to že sam upošteval), ne izpisujemo oz. objavljamo imen različnih zdravil, nam lahko nepišeš kaj več preko zasebnega sporočila ali na mail in bomo še enkrat poslali vprašanje svetovalki.

Lep pozdrav iz uredništva.
jazverjamem
Objave: 349

ObjavaNapisal jazverjamem » 26 Sep 2017 20:20

Pozdravljeni,

sem že izvedel princip delovanje kreme.

Hvala za pripravljenost pomagati.

Prijeten dan,
jazverjamem
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Uredništvo » 28 Sep 2017 09:14

Odgovor svetovalke

Pozdravljen!

No, sem vesela da si prišel do odgovora. Žal mi je, ker nisem bila bolj v pomoč.

Lep pozdrav,
Tina Naranđa, dr. med.,
specializantka pediatrije