Srečno 2017

Vprašanja na tosemjaz.net.
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Srečno 2017

Uredništvo » 30 Dec 2016 13:24

Spoštovane mladostnice, spoštovani mladostniki!

Na prehodu v leto 2017 se vam zahvaljujemo za zaupanje in več tisoč sporočil, vaših vprašanj, odzivov in razmišljanj v minulem letu. Da ste zmogli vaše dileme in težave deliti v spletni svetovalnici tosemjaz.net. V mreži spletnih svetovalcev – prostovoljcev smo skušali biti z vami po svojih najboljših močeh. Verjamemo, da bi lahko bili pri svojih odgovorih marsikdaj tudi hitrejši, obenem pa delamo tako, kot zmoremo.

Pišite nam, tudi v prihodnje, kadar boste potrebovali nasvet, mnenje strokovnjaka. Če imate dragocene izkušnje, jih delite s svojimi vrstniki, svetujte tudi vi.

Skušali bomo biti z vami in želimo si, da bi to zmogli s toplo prisotnostjo in smiselnimi usmeritvami za vaše življenje.

Vse dobro –
na nova srečanja in srečno v času zorenja.

Uredništvo
14letnica �

Re: Srečno 2017

ObjavaNapisal 14letnica � » 30 Dec 2016 22:53

Tudi vam srecno 2017!
Ze vec let vam pisem in mi vedno pomagate! Res vam hvala, z vami je zivljenje lazje.

Še posebej se pa moram zahvaliti uporabnikoma: MarkSloan in jazverjamem, saj sta mi onadva najveckrat pomagala. Res, lep zgled vsem nam sta, saj pomagata z svojimi izkusnjami!

Hvala vaaam vseem!
jazverjamem
Objave: 349

ObjavaNapisal jazverjamem » 03 Jan 2017 16:00

Hojla,

malce pozno, pa vendarle. Srečno novo leto tudi vam :) Da bomo še veliko stvari doživeli in se ob njih radi imeli :)

Najlepša hvala draga 14-letnica. Vesel sem, da so ti moji komentarji, odgovori vsaj malce všeč. Držim se tistega, da več kod daš, bolje se počutiš. To pa drži.

Lepo se imejte.
jazverjamem
2017

ObjavaNapisal 2017 » 10 Jan 2017 15:25

Hej!

Srečno tudi vam!
Lepo se imejte veliko se smejte pa uživajte novo leto!