Komunikacija

Ministrstvo za zdravje opravlja naloge, ki zadevajo zdravstveno varstvo, zdravstvene dejavnosti, spremljanje zdravstvenega stanja prebivalstva ter pripravo in izvajanje programov za krepitev zdravja.
SRCE97

Komunikacija

ObjavaNapisal SRCE97 » 04 Jan 2018 16:06

Pozdravljeni.
Zanima me kako zaceti delati na sebi. Trenugno sem zamenjala suluzbo. In odnosi so bili odlicni dokler nisi prisli prazniki. Pred prazniki smo imeli pono nekih skrbi. In sem zvubila stik z vodjo odelka, ki mi je v 2mescih prirasla k srcu oz. sva postali kolegici. Kavice in čvek, vender sem znala locig sluzbo z druzbo. Kar naenkrat sva zaklicli. Ker je ime probleme z drugimi jn se je distancirala. Zdaj nevem kako bi uspostavila ta stik nazaj da bi dobila zaupanje. Ceprav nisem storila nic narobe ker nisem imela opravka tisti mesec z delom haradi kateroh je to storila. Zavedam pa se tudi da je bala to njena odlocitev. Tudi v drhgih polozajih sem prevec trmasta in sitna. Znam pokvariti vcasih trenutek ki je pozigiven. In odlovila sem se da zacnem delati bolj na sebi. Samo kako? Imate kaksen nasvet?